جلسات دفاع recusal: “من ترک انتخاب با من صداقت دست نخورده’

دادستان کل سابق جف جلساتجفرسون (جف) Beauregard SessionsThe هیل کمپین گزارش: انتخابات دور دوم انتخابات در تگزاس و آلاباما مجموعه برای پنج شنبه جلسات مبارزه برای زندگی سیاسی در آلاباما رواناب تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Argentum – همه چشم ها در فلوریدا که روزانه COVID-19 موارد آمار 15K بیشتر در دفاع از خود recusal از وزارت دادگستری روسیه تحقیقات پس از از دست دادن آلاباما در سنای جمهوریخواه انتخابات گفت که او در حال خروج منتخب با یکپارچگی خود را “دست نخورده است.”

جلسه که نماینده آلاباما در سنای آمریکا برای 20 سال قبل از پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان برتر کشور اجرای قانون رسمی مواجه پژمرده انتقاد از رئیس جمهور بیش از recusal که منتقدان گفت: رهبری برای انتصاب مشاور ویژه سابق رابرت مولررابرت (باب) MuellerCNN را Toobin هشدار McCabe در ‘خطر ناک وضعیت’ با جسارت تهمت سی ان ان لنگر ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از سنگ در حالی که فراخوانی کلینتون-لینچ آسفالته جلسه هیل 12:30 گزارش: New Hampshire, خرید اینترنتی بیشتر.

این حملات در جلسات را recusal شد یک موضوع کلیدی در مذاکرات نژاد در برابر سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville که به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWayfair رد QAnon مانند تئوری توطئه آن است که قاچاق کودکان سنگ ریل علیه ما نظام عدالت در اولین مصاحبه تلویزیونی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل حکم دادگاه تجدید نظر فدرال قوانین تهمت مدیر نمی تواند خودداری از کمک های مالی فدرال از کالیفرنیا پناهگاه شهرستانها بیشتر‘s پشتیبانی و برنده انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی bashed سابق دادستان کل بیش از recusal.

تبلیغات

“من ترک با هیچ تاسف. من مفتخر به خدمت به مردم آلاباما در سنای بود و من فوق العاده با افتخار از دستاوردهای ما به عنوان دادستان کل. در recusal, من به دنبال قانون است. من درست بود و من را نجات داد رئيس جمهور بیکن در این فرآیند است. هر عمل دیگری را امتحان کنید به خرد کردن یک تحقیق که در محیط زیست نمی خواهد کار کرده اند و این امر واقعا یک فاجعه و من خیلی خوشحالم که آن را در نهایت به پایان رسید و پس از یک زمان طولانی و رئیس جمهور شده است پاک” جلسات گفت: هواداران است.

با وجود تکرار broadsides از مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود در جلسات گفت: او برگ “با صداقت دست نخورده است.”

“من احساس خوبی در مورد آن. من نگه داشتن سر من بالا است. من در زمان جاده کمتر سفر. سعی کردم به بهانه ای خودم و یا در یک مبارزه یا تضعیف رهبر کشور ما و کار بزرگ او را به انجام. که شد محترم مسیر به اعتقاد من” او ادامه داد.

این سخنان آمده در مدت کوتاهی پس از انتخابات در برابر Tuberville نامیده می شد, به مناسبت پایان جلسات این اقدام بازگشت به سیاست است.

تبلیغات

Tuberville خواهد بود که مورد علاقه در انتخابات عمومی مسابقه بهداشت ، Doug Jones, که به طور گسترده ای در نظر گرفته آسیب پذیر ترین حزب دموکرات برای انتخاب مجدد این سال است.

رئیس جمهور در زمان پیروزی دامان پس از جلسات را شکست و گفت Tuberville واقعی خواهد بود حامی در سنا است.

“وای به نام فقط! @TTuberville – تامی Tuberville برنده بزرگ در برابر جف جلسات. خواهد بود یک سناتور برای مردم باور نکردنی در آلاباما. @DougJones وحشتناک یک سناتور است که فقط یک سوپر لیبرال عروسکی برای شومر & پلوسی. نشان دهنده آلاباما ضعیف. در نوامبر 3rd,” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>