دهلی نو: دیپلمات ارشد هند و چین می تواند نگه دارید تازه جلسه روز جمعه یک فرد آشنا با این موضوع گفت: به سعی و سرعت بخشیدن به روند de-تشدید و متارکه بین نیروهای نظامی دو کشور در طول مرز مشترک.

اگر آن اتفاق می افتد در این جلسه ساز و کار برای مشاوره و هماهنگی (WMCC) در هند-چین مرز امور می آید یک کمی بیشتر از یک هفته پس از مذاکرات بین ارشد و فرماندهان نظامی.

آن را نیز به عنوان متارکه روند آغاز شده توسط pull-back نیروهای نظامی بین دو کشور در اوایل این ماه برخورد کرده است آشکار مانع با طرف چینی نیست اقدام در خطوط خروج طرح به توافق بین دو کشور.

با توجه به دو نفر آگاه از زمینه چینی سربازان هنوز به حرکت به عقب از گشت نقطه 17A و از ارتفاعات را اشغال آنها در انگشت 4 در بانک ها از Pangong Tso دریاچه هر چند برخی از چینی ها سربازان را به عقب کشیده و به انگشت 5. انگشت اشاره به کوه چین jutting به منظره دریاچه در شرق لاداخ یک سوم از آن تحت کنترل هند و دو سوم تحت چینی کنترل.

خروج برنامه ریزی شده بود chalked توسط ارشد فرماندهان نظامی پس از ساعت ها مذاکرات بیش از چند جلسه. آخرین دور از این مذاکرات هفته گذشته برگزار شد. آخرین دور از WMCC برگزار شد 24 ژوئن. این بود که پس از یک مکالمه بین هند, مشاور امنیت ملی agnew و وزیر امور خارجه چین وانگ یی—هر دو از آنها ویژه نمایندگان هند و چین با پیدا کردن یک راه حل به درگیریهای مرزی میان دو کشور ،

تنش بین دو کشور شده اند بالا از اوایل ممکن است با چندین چینی رسوخ به سرزمین های هندی در شرق لاداخ. آنها تشدید خشونت مرز برخورد در 15 ژوئن که منجر به مرگ و میر 20 و تعداد نامعلومی از نیروهای نظامی است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im