مجلس سنا روز پنج شنبه گذشت دو حزبی قانونی که محافظت از coronavirus امداد پرداخت از هانه توسط بانک ها و جمع بدهی.

مجلس سنا با تصویب این لایحه با اتفاق آرا رضایت.

قانون کنگره به تصویب رسید در ماه مارس شناخته شده به عنوان مراقبت عمل مجاز پرداخت برای بسیاری از آمریکایی ها از تا 1200 $در هر فرد بالغ و 500 دلار برای هر کودک است. مراقبت عمل مانع از پرداخت از کاهش به دلیل عدم پرداخت مالیات یا دیگر بدهی بدهکار به دولت های ایالتی و محلی.

تبلیغات

اما از آن جلوگیری نمی کند خصوصی جمع بدهی از آراستن پرداخت. این لایحه در سنا تصویب در روز پنج شنبه خواهد حفاظت از محرک پرداخت از هانه توسط بانک ها شبیه به نحوه تامین اجتماعی پرداخت محافظت از تامین خواسته.

“این یک حس مشترک اندازه گیری است که اطمینان حاصل شود $1,200 اقتصادی پرداخت کنگره ارائه شده برای کمک به افراد در دیدار با نیازهای ضروری در طول این بار تلاش نیست به جای پایان دادن به در جیب وام و بدهی جمع” کمیته مالی سنا رئیس چاک Grassleyچارلز (چاک) ارنست GrassleyGOP ممکن است به صورت انتخاب بر کاهش مالیات و یا محرک چک کاخ سفید ارشد جمهوری خواهان ریختن آب سرد در کوتاه مدت بیکاری تمدید مذاکرات واکنش کوتاه مدت بیکاری گسترش بیشتر (R-Iowa), یکی از حامیان این لایحه در بیانیه ای گفت.

سناتورها خواست مجلس به تصویب یکسان نسخه از این لایحه. این لایحه در مجلس سنا نمی تواند فرستاده شده به طور مستقیم به خانه از آنجا که این یک لایحه مالیات اما اگر خانه عبور یکسان لایحه و ارسال آن به مجلس سنا اندازه گیری می تواند تصویب در مجلس سنا و ارسال به رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump می گوید او خواهد بود و راحت ارسال و پسر و نوه به مدرسه در فرد کارگر کافه تریا در کاخ سفید در زمینه تست مثبت برای COVID-19: گزارش های جمهوری خواهان برای شروع کشف حجاب coronavirus بسته پنج شنبه بیشتریک سخنگوی Grassley گفت.

“خانه باید بلافاصله تا این لایحه و اطمینان حاصل شود که پول اختصاص داده شده به خانواده های کارگر توسط کنگره می رود به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و پزشکی و سایر ملزومات به جمع بدهی” گفت: سناتور. Sherrod قهوه ایSherrod کمپبل BrownSenate پنل پیشرفت تهمت تغذیه نامزد که به تازگی با پشتیبانی از استاندارد طلا دزیره Tims outraises دیرین ایران Rep. Michael Turner بیش از 0K در سه ماهه دوم مجلس سنا حزب دموکرات درخواست جلسه در فضل نقل و انتقال سیم بیشتر (اوهایو), نماینده دموکرات مجلس سنا کمیته امور بانکی و حمایت از این لایحه در مجلس سنا.

سنا تصویب لایحه می آید به عنوان نمایندگان و کاخ سفید در حال کار بر روی یکی دیگر از coronavirus امداد بسته است. هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها علاقه مند هستند از جمله در دور دوم پرداخت های مستقیم در که بسته است.

خانه دموکرات گذشت 3 تریلیون coronavirus بسته امداد در ممکن است که برای ارائه یک دوم دور از پرداخت های مستقیم و نیز جلوگیری از پرداخت های مستقیم از هانه خصوصی جمع بدهی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de