از طریق هفته دوم ماه ژوئن Ragini Sundaram روز بود طولانی تر از حد معمول است. حدود 9 p. m. و پس از کارهای خانگی انجام شد, او را به حل و فصل کردن به ساخت “بذر پاکت” به اعزام توسط هند در پست بعد. با علاقه مندان به باغبانی به دنبال سبزیجات و دانه های گل از او محل کوچک بسته از این دانه ها در پاکت نامه و نوشتن آدرس پستی در خارج از.

این کار را دراز تا 2.m; و روز بعد او را در راه رفتن به نزدیکی Thirunanravur اداره پست و ارسال پاکت نامه.

به طور مشابه, مشغول طول مستند Velachery ساکن S. Vijayalakshmi اعزام حدود 20 بذر مانند پاکت به دیگر علاقه مندان به باغبانی. چاندرا Selvamani از غرب guangzhou وزارت امور شناخته شده برای دانه های از گونه های نادر بانوی-انگشتان مانند sivappu vendakkai, یعنی thandu vendakkai, kattu vendakkai و thunai vendakkaiبا دیگر علاقه مندان به باغبانی نیز ارسال دانه پاکت نامه.

“اکثریت ما استفاده می شود برای دیدار با یک یا دو بار در ماه در شهرستان پارک ها و تبادل بذر و نهال. با فقط چند هفته به Aadi Perukku (روز 18 تامیل ماه Aadi) ما خیلی از دست ما ماهانه دیدار با یو پی اس به دلیل Aadi Peruku است, زمان مناسب برای کاشت بذر یا نهال کاری. هند پست آمده است برای نجات ما می گوید:” J. Mohaneshwari عضو “خانه سبز” یک گروه باغبانی.

برخی از افراد ایمیل خود دانه و دریافت کنندگان خرس پستی اتهامات عنوان شده علیه. برخی از ارسال خود خطاب و مهر پاکت به دانه خود را اهدا می کنند. بسیاری از داد و ستد کالا و دانه.

“مردم متوجه نیاز برای آشپزخانه باغ آن را به عنوان قطعات یدکی آنها خطرات است که با پله به خرید سبزیجات. چند سال پیش تامیل نادو باغبانی وزارت آمد تا با تبادل نظر و برنامهای برای تشویق مردم به آشپزخانه باغبانی. این بخش باید دوباره برنامه در حال حاضر می گوید:” Sathiya Shanmugham یک باغبانی علاقه مندان از Ambattur. باغبان اشاره می کنند که در حال حاضر وجود دارد یک جهش در علاقه به رشد گیاهان به عنوان آنها بر این باور هستند که به تقویت سیستم ایمنی بدن — که به وضوح یک COVID-19 اثر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de