کانتی فیرفکس ویرجینیا., هیئت مدیره مدرسه در یک اتفاق آراء در روز پنج شنبه بعد از ظهر تصمیم به Robert E. Lee دبیرستان جدید اسم: اواخر Congressman John LewisJohn LewisReflections در سهم John Lewis – یک مربی و یک خانه دوست, رای به حذف مؤتلفه مجسمه از کاپیتول من اولین برادوی با جان لوییس بیشتر (D-Ga.), که فوت کرد در سن 80 روز جمعه گذشته.

هیئت مدیره مدرسه در ابتدا توافق بر تغییر نام این دبیرستان در ماه ژوئن و پس از آن برگزار مجازی شنوایی در چهارشنبه شب به شنیدن از جامعه از جمله دانشجویان و فارغ التحصیلان.

“هیئت مدیره شنیده از دانش آموزان, معلمان و کارکنان و خانواده ها و جامعه در مورد نام” صندلی هیئت مدیره Ricardy اندرسون گفت. “این برای ما مهم بود به فکر این نظرات و به انتخاب یک نام است که انعکاس تنوع و چند فرهنگی است که در حال حاضر وجود دارد در مدرسه و در جامعه ما است.”

تبلیغات

اندرسون همچنین تمجید لوئیس به عنوان “قهرمان جنبش حقوق مدنی” و “قهرمان واقعی آمریکا.”

مدرسه در زمان اسم Robert E. Lee شد کل کنفدراسیون در طول جنگ داخلی.

“نام Robert E. Lee برای همیشه متصل به کنفدراسیون و مؤتلفه ارزش ها آنهایی هستند که نه چین با جامعه ما” عضو هیئت مدیره تامارا Derenak Kaufax که در اصل پیشنهاد تغییر نام گفت.

“مدارس ما باید به مکان های که در آن همه دانش آموزان و کارکنان و اعضای جامعه احساس امنیت و پشتیبانی می کند. من باور دارم که John Lewis’ زندگی فوق العاده و وکالت برای عدالت نژادی را به عنوان الهام بخش برای دانش آموزان ما و جامعه برای نسل های آینده.”

به عنوان یک جوان فعال در جنبش حقوق مدنی لوئیس در زمان Rev. دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور مارس در واشنگتن و همچنین پایدار “یکشنبه خونین” در ادموند Pettus پل در سلما علا.

در ماه مارس در واشنگتن در سال 1963 لوئیس جوانترین سخنران اصلی و 45 سال بعد او تنها کسی است که به سخنان خود در راهپیمایی تاریخی برای دیدن رئیس جمهور سابق باراک اوباما, باراک حسین ObamaTrump پاسخ بایدن به اتهام نژادپرستی با مقایسه خود را به لینکلن هیل کمپین گزارش: بایدن, اوباما دوباره برای اجتماعی فاصله گرفته مکالمه تهمت کمپین خم به گویا جنجال جدید در اسپانیایی تبلیغات بیشتر دریافت و سنای این کشور اولین رئیس جمهور سیاه. در سال 2011 اوباما اعطا لوئیس مدال آزادی ریاست جمهوری آمریکا را بالاترین افتخار غیر نظامی.

تغییر نام خواهد اثر این آینده مدرسه در سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net