دهلی نو: صدها نفر از تراکتور گرفت و بزرگراه در پنجاب روز دوشنبه در یک اعتراض نمادین در برابر یک کلاچ مرکزی احکام که به دنبال تعمیرات اساسی هند داخلی رژیم تجاری در بخش کشاورزی. روز دوشنبه در اعتراض به شرح زیر است مشابه نشان از مخالفت با کشاورزان در هاریانا و پنجاب در هفته گذشته.

در ماه ژوئن این مرکز آورده در سه احکام جدید اصلاح کالاهای اساسی عمل اجازه می دهد مانع تجارت آزاد در مزرعه تولید در سراسر متحده و معرفی یک قرارداد جدید کشاورزی ،

کشاورزان در پنجاب و هاریانا ترس که یک نقش بزرگتر خصوصی بازیکنان در مزرعه تجارت را تضعیف خواهد کرد حداقل حمایت قیمت (MSP) رژیم است. کشاورزان از این کشورها بزرگترین ذینفع از MSP بر اساس تامین گندم و برنج است که پرداخت زیر مرکزی غذایی یارانه طرح.

جدا از لغو احکام کشاورزان نیز درخواست دولت برای کاهش دیزل قیمت است که منجر به افزایش هزینه های ورودی.

“مرکزی وزیران به تازگی گفت که محصول حمایت قیمت بالاتر از داخلی و بین المللی محصول قیمت. زودتر کمیته های دولتی باید حمایت برای کاهش MSP بر اساس تدارکات. اخیر موجب خواهد شد هموار کردن راه برای یک سیستم جدید که در آن کشاورزان را رنج می برند گفت:” Jagmohan سینگ دبیر Bhartiya Kisan اتحادیه (Dakaunda) یکی در میان چندین کشاورز بدن که شرکت در روز دوشنبه در اعتراض به.

به عنوان بخشی از اعتراض کشاورزان نیز نشان داد قبل از منازل اعضای پارلمان از Shiromani Akali Dal یک متحد حاکم Bhartiya Janata Party در دولت مرکزی است.

دولت پنجاب قبلا ابراز رزرو در برابر احکام پس از محصول خرید خارج تنظیم بازارهای عمده فروشی در رژیم جدید را به دولت از دست دادن ارزش درآمدهای مالیاتی.

تنظیم بازارهای عمده فروشی در دولت است که یک عامل مهم موفقیت انقلاب سبز و تضمین امنیت غذایی برای کشور پنجاب وزیر Amarinder سینگ نوشت: در نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی در 15 ژوئن.

سینگ افزود که عوارض و هزینه های شارژ توسط تنظیم بازار استفاده می شود برای توسعه و مدیریت mandis ایجاد روستایی بازاریابی و پشتیبانی زیرساخت و رفاه کشاورزان است.

تا کنون Chhattisgarh تنها دولت دیگر از پنجاب است که اعتراض به مرکزی احکام.

“بیش از 90 درصد از کشاورزان در هند نه به نفع حمایت از قیمت ها تا یک چهارم فرمان ساخت MSPs یک حق قانونی خواهد شد و در واقع کشاورزان گفت: Devinder Sharma, مزرعه کارشناس سیاست.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de