تظاهرات همچنان به شدت در پرتلند سنگ., روز شنبه نیز هزاران نفر از مردم با تجمع در مقابل ساختمان فدرال دادگاه شده است که در این سایت از درگیری های خشونت بار بین فدرال اجرای قانون و تظاهرکنندگان برای چند هفته در حال حاضر.

پورتلند اداره پلیس اوایل روز شنبه اعلام کرد یک شورش در شهر در مدت کوتاهی پس از یک گروه از معترضین سرنگون بخشی از حصار خارج از علامت O. هتفیلد فدرال دادگاه است. پلیس گفت که شورش اعلام شد در پاسخ به “رفتار خشونت آمیز” از افرادی که ایجاد شد “قبر خطر عمومی زنگ.”

در حدود ساعت 1 صبح برخی از تظاهرکنندگان متصل زنجیره ای به حصار قرار است در خارج از دادگاه و موفق به جلو و یک بخش از آن به پیاده رو ، فدرال افسران خارج شد دادگاه مستقر شده و چند دور از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت در پاسخ با توجه به usf football.

پورتلند پلیس نیز با پرتاب گاز اشک آور به فشار جمعیت به دور از دادگاه است. در یک نقطه, پلیس شروع به صدور آدرس های عمومی اطلاعیه ها سفارش افراد به ترک منطقه هشدار داد که کسانی که باقی مانده در این منطقه در معرض خطر دستگیری و یا استناد. در بیانیه این گروه ادعا کرد که مردم انداخت بطری و شات “ملات سبک آتش بازی” در افسران آنها به عنوان تلاش برای روشن شدن تظاهرات.

تبلیغات

حوادث آمد و به عنوان اعتراض همچنان در پورتلند برای 59 روز متوالی در پاسخ به مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس. تنش ها را آب پز در ایران در این شهر در هفته های اخیر در نور از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استقرار ماموران فدرال. ماموران فدرال بارها و بارها استفاده می شود teargas معترضان در خارج از دادگاه.

حضور خود را نیز برانگیخت زنگ خطر در اوایل این ماه پس از گزارش اول ظاهر است که افسران نظامی خستگی شد بازداشت افراد بینام و وانت. اورگان دادستان کل الن روزنبلوم (D) است واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا که آژانس های فدرال که به طور غیرقانونی بازداشت شهروندان بدون علت احتمالی.

مقامات محلی از جمله پورتلند شهردار تد ویلر (D) بوده است صریح مخالفت خود را با اجرای قانون فدرال حضور. ویلر که بارها و بارها به نام در آژانس های فدرال به ترک اصابت با گاز اشک آور در بازی چهارشنبه شب به او پیوست معترضان در خارج از دادگاه.

تبلیغات

“این است که یک د-تشدید استراتژی است. این تخت از شهری جنگ” ویلر گفت. “و آن را که به شکل دراورده شده بر مردم این کشور توسط رئیس جمهور ایالات متحده و آن را به متوقف شود.”

روز شنبه در اعتراض شامل مسالمت آمیز مارس از طریق مرکز شهر پورتلند قبل از تظاهرکنندگان موقعیت خود را در خارج از دادگاه. حدود 1000 نفر از معترضان رسیده دادگاه حدود 10 p. m. برخی از معترضان به ضرب گلوله آتش بازی بیش از نرده ها باعث ماموران فدرال به پرتاب کپسول های گاز اشک آور و گاز در جمعیت, با توجه به آسوشیتد پرس.

تظاهرکنندگان همچنین با تجمع در مقابل ساختمان پورتلند پلیس انجمن دفاتر و پلیس بخش شمالی حوزه.

به تشدید تنش در آمد که معترضان در چندین شهر دیگر جمع آوری در خیابان ها در همبستگی با تظاهرات در پورتلند. پلیس سیاتل نیز اعلام شورش در روز شنبه پس از ساختمان تخریب شد و چندین آتش سوزی شد.

پورتلند رئیس پلیس چاک Lovell تصویری منتشر شده بیانیه زیر یکی دیگر از شب از ناآرامی درخواست کسانی که در پرتلند و دیگر مناطق برای حمایت از این شهر با اجتناب از خشونت است.

“در سراسر کشور مردم در حال ارتکاب خشونت ظاهرا در حمایت از پورتلند” Lovell گفت. “اگر شما می خواهید برای حمایت از پورتلند و سپس توقف خشونت برای صلح است. پورتلند افسران پلیس و پلیس امکانات تهدید شده اند. در حال حاضر بیشتر از همیشه پورتلند پلیس به حمایت شما نیاز دارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de