پرتلند سنگ., پلیس دفتر انجمن به آتش کشیده شد شنبه شب در میان تظاهرات در سراسر این شهر پلیس در بیانیه ای گفت: یکشنبه.

حدود 10:45 p. m. مردم شکست را به پورتلند پلیس انجمن و مشتعل آتش “در چند لحظه.” پلیس اعلام کرد این وضعیت یک شورش با توجه به این بیانیه.

چند نفر در جمعیت دستگیر شدند و افسران قادر به تشخیص آتش, پلیس گفت:. پورتلند پلیس نیست استفاده از هر CS گاز با توجه به این بیانیه.

تبلیغات

گاز اشک آور مستقر شد آسوشیتد پرس گزارش با استناد به تصاویر و فیلم از صحنه اما مستند در یک dvd اشاره کرد این بود که لزوما CS گاز.

پلیس گفت: گروه های پراکنده به محله با تعداد زیادی از افراد دور هم جمع نزدیکی شمالی بین خیابان و شمال Lombard Street. به عنوان افسران منتقل جمعیت از جنوب به شمال بزرگراه میان ایالتی خیابان مردم در جمعیت “پرتاب سنگ لاک پشت نقب زن gassers و راه اندازی پر رنگ بالن در افسران” مجروح شدن برخی از افسران پلیس گفت:.

جمعیت شکسته شد به گروه های کوچکتر حدود 11:30 p. m. و “به منظور ترمیم شد” پلیس گفت:.

مردم نیز جمع آوری شده در یک جمعیت در مرکز شهر در نزدیکی مرکز عدالت و دادگاه فدرال پاره کردن نرده ها در اطراف چپمن مربع پارک و Lonsdale مربع پارک که قرار داده شده است در محل پارک ها بسته شد و یا نیاز به تعمیر, پلیس گفت:.

مردم نیز حذف نرده در اطراف دادگاه فدرال و استفاده از آن برای مانع شدن درب وجود دارد, پلیس گفت:. اجرای قانون فدرال آمد به آدرس جمعیت در برخی از نقطه به عنوان پورتلند پلیس مشغول به کار بودند در شمال پورتلند در آن زمان پلیس گفت:.

پورتلند شهردار تد ویلر (D) در روز یکشنبه به نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای حذف فدرال آمريکا از شهرستان. او گفت: اجرای قانون فدرال حضور “منجر به خشونت بیشتر و بیشتر خرابکاری” و “نه کمک به این وضعیت در همه.”

تبلیغات

“آنها نمی خواستم در اینجا ما نمی خواسته آنها را در اینجا. در واقع ما می خواهیم آنها را به ترک” شهردار گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi, Blumenaur محکوم ‘فاحش سوء استفاده از قدرت توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر اورگان معترضان ماموران فدرال اعزام به پورتلند ندارد آموزش در شورش کنترل: NYT مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال بلوک بودجه برای CDC, تماس, ردیابی و آزمایش در جدید امداد بیل: گزارش بیشتر توییتی صبح روز یکشنبه که او “در تلاش برای کمک به پورتلند آن صدمه دیده است.”

“رهبری خود را برای سه ماه از دست داد کنترل از آنارشیست ها و آشوبگران. آنها گم شده در عمل. ما باید حفاظت از اموال فدرال و مردم ما است. اینها نه تنها معترضان این معامله واقعی!,” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

رئیس جمهور صدای جیر جیر در دفاع از فدرال آمريکا فرستاده شده به پورتلند پس از اورگان دادستان کل الن روزنبلوم (D) شکایت کرد آژانس های فدرال در روز جمعه بیش از بازداشت معترضان. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نیز ظ مشابه طرح دعوی در دادگاه در برابر سازمان های فدرال بیش استقرار عوامل به سرکوب تظاهرکنندگان در پورتلند.

ویلر گفت: او موافق است که تهمت اقدامات دولت است در شهرستان خود را در حال شکستن قانون است.

“تاکتیک های که برگ برنده دولت در حال استفاده از در خیابان های, Portland, شنیع,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net