پورتلند شهردار اشک با گاز کشته در کنار معترضان

شهردار پورتلند اورگان بود ضربه با گاز اشک آور شنبه شب پس از او پیوست جمعیت معترضان که با تجمع در مقابل ساختمان فدرال دادگاه به عنوان تنش همچنان در این شهر در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استقرار ماموران فدرال.

ویدئو های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد شهردار تد ویلر (D) سرفه و بازیابی عینک به عنوان یک رقیق گاز غرق جمعیت بود که اعتراض در پشت یک حصار واقع در جلوی علامت O. هتفیلد فدرال دادگاه است.

ویلر خود را ترک نمی کند نقطه در مقابل تظاهرات پس از گاز اشک آور بود انداخته آسوشیتد پرس گزارش داد.

تبلیغات

“من نمی ترسم اما من عصبانی کردن” ویلر نیویورک تایمز گفت در محل اعتراض است. “این یک فاحش افراطی بخشی از فدرال افسران.”

شهردار گفت که معترضان در حال انجام هیچ چیز به تحریک یک پاسخ از فدرال افسران و اضافه کرد که این تاکتیک تنها تشدید تنش.

“این است که یک د-تشدید استراتژی است. این تخت از شهری جنگ” ویلر گفت. “و آن را که به شکل دراورده شده بر مردم این کشور توسط رئیس جمهور ایالات متحده و آن را به متوقف شود.”

ویلر قبلا در شب خطاب به معترضین قبل از ایستادن در کنار آنها. در یک سخنرانی به جمعیت او فریاد زد: “Black Lives Matter” و تشکر هزاران نفر که تا به حال اعتراض در شهر “مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اشغال این شهر است.”

تبلیغات

اما حضور او نیز منبع نا امیدی برای بسیاری از تظاهرکنندگان با توجه به گزارش.

برخی از پرتاب سنگ به شهردار و نام او را به استعفا در حالی که دیگران شعار می دادند “گاز اشک آور عروسکی.” او همچنین رو این jeers از جمعیت پس از کاهش به یک تعهد پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس تقاضا محبوب که به دست آورده کشش در سراسر کشور تظاهرات پس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس است.

پورتلند اداره پلیس در بیانیه ای گفت که برخی از معترضان روشن آتش بازی به عنوان چرخ خطاب به جمعیت. مردم شروع به پرتاب flammables و “دیگر incendiaries” بیش از یک حصار واقع در سمت غرب از دادگاه پس از شهردار گفتار پلیس گفت:, و اضافه کرد که آن را در نهایت شروع به یک آتش سوزی.

این بخش اشاره کرد که پس از برخی از معترضان نقض حصار فدرال افسران چادری در استتار خارج شد دادگاه و “شروع به متفرق کردن جمعیت.” پلیس اعلام کرد یک شورش در اوایل صبح روز پنجشنبه به دلیل آنچه که از آن به عنوان رفتار خشونت آمیز از یک گروه بزرگ که جمع شده بودند در نزدیکی دادگاه است. هیچ دستگیری ساخته شد.

آژانس های فدرال اعزام شدند به پورتلند در اوایل این ماه به عنوان برگ برنده متعهد به حفاظت از اموال فدرال و بناهای تاریخی. تظاهرات در پورتلند رخ داده است و روزانه نزدیک به دو ماه.

حضور فدرال اجرای قانون شده است ملاقات با مقاومت مواجه از معترضان محلی و مقامات دولتی از جمله ویلر.

“حضور خود را در اینجا است که در واقع منجر به خشونت بیشتر و بیشتر خرابکاری و آن را کمک به این وضعیت در همه. آنها نه می خواستم در اینجا” شهردار گفت: در سی ان ان در اوایل این هفته. “ما نمی خواسته آنها را در اینجا. در واقع ما آنها را می خواهید به ترک.”

اورگان دادستان کل الن روزنبلوم (D) نیز شکایت چندین آژانس های فدرال به صورت غیر قانونی به اتهام, بازداشت شهروندان بدون علت احتمالی. طرح دعوی در دادگاه به طور خاص ذکر شده را علامت Pettibone یک مرد بود که دستگیر شده توسط ماموران نظامی خستگی به او راه می رفت از طریق مرکز شهر پورتلند.

رئیس جمهور و تهمت مقامات دولت دفاع کرده اند استفاده از آژانس های فدرال در شهر. اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگچاد WolfIllinois نماینده مجلس می گوید تهمت می خواهد به تحریک یک مسابقه جنگ 14 شهرداران درخواست فدرال برای جلوگیری از استقرار افسران به شهرستانها در پاسخ به اعتراضات سابق وزیر امنیت داخلی می گوید DHS به معنای ‘رئیس جمهور شخصی و شبه نظامی’ مطلب گفت: ماموران فدرال خواهد نه “عقب نشینی” با این استدلال که “ما نمی خواهد کوچک از وظیفه ما به دلیل این خشونت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین پیشنهاد کرد که او را آماده به ارسال ماموران فدرال به شهرهایی مانند شیکاگو و نیویورک و دیگر شهرهای بزرگ را تجربه کردند. کسانی که در نظرات درخواست گروهی از شهرداران به نمایندگی از شهرستانها از جمله واشنگتن و بوستون و اوکلند به تقاضای دولت جلوگیری از هر گونه برنامه ای برای ارسال فدرال نمایندگی به شهرستانها خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>