نخست وزیر نارندرا مودی در گفت و هند و آمریکا می توانند با هم بازی نقش مهمی در کمک به اقتصاد جهانی بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس و خواست آمریکا سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در هند.

“ما-هند دوستی کوچک بسیاری از ارتفاعات در گذشته است. اکنون زمان آن است که همکاری های ما نقش مهمی در کمک به جهان گزاف گویی سریع تر پس از همه گیر” مودی گفت: در هند ایده های اجلاس سران سازمان یافته توسط ایالات متحده-هند شورای کسب و کار (USIBC).

مودی گفت که هند تا به آنچه مورد نیاز است به قدرت بهبود اقتصادی جهانی. “ظهور هند به معنای افزایش فرصت های تجاری با یک ملت است که شما می توانید اعتماد. افزایش جهانی ادغام با افزایش باز بودن” او گفت:.

صندوق بین المللی پول (IMF) پیش بینی شده است اقتصاد جهانی به قرارداد با 4.9 درصد در سال 2020 با هند تخمین زده می شود به کوچک شدن با 4.5% در طول FY21 به عنوان یک نتیجه از کاهش در فعالیت های اقتصادی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مودی گفت: حتی در حال همه گیر هند جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی از بیش از 20 میلیارد دلار در آوریل-ژوئیه دوره در حالی که متعهد سرمایه گذاری از ما در حال حاضر به عبور 40 میلیارد دلار در این سال است.

نخست وزیر گفت: جهانی کسب و کار بیش از حد تمرکز بر بهره وری و بهینه سازی. “ما را فراموش کرده به تمرکز بر روی انعطاف پذیری در برابر شوک های خارجی. اقتصادی مقاومتی را می توان با قوی تر اقتصادی داخلی ظرفیت. این به این معنی بهبود ظرفیت داخلی برای تولید و بازگرداندن سلامت سیستم مالی و تنوع تجارت بین المللی,” او اضافه شده است.

دعوت از شرکت های آمریکایی برای سرمایه گذاری در بخش هایی مانند فن آوری بهداشت و درمان بیمه حمل و نقل هوایی داخلی دفاع و زیرساخت مودی وجود دارد گفت: نمی توان یک زمان بهتر برای سرمایه گذاری در هند. “هند ارائه می دهد یک ترکیب کامل از باز بودن فرصت ها و گزینه های. هند جشن باز بودن در مردم و حکومت. باز کردن ذهن را باز بازار. باز کردن بازارهای منجر به رفاه بیشتر,” او اضافه شده است.

با موفقیت این طرح تضمین سلامت Ayushman بهارات محصول طرح بیمه PM Fasal بیما Yojna و Jan Suraksha یا امنیت اجتماعی و طرح های, مرکز گذاشته زمین برای سریع تصویب و پذیرش بیمه محصولات, او گفت:.

“وجود دارد بزرگ و بکر فرصت برای افزایش پوشش بیمه سلامت, کشاورزی, کسب و کار و بیمه عمر. برای تولید بلند مدت و مطمئن درآمد هند بخش بیمه یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری در حال حاضر,” او اضافه شده است.

دعوت از سرمایه گذاران آینده نگر به عمران بخش حمل و نقل هوایی مودی گفت: تعداد مسافران هوایی در اینجا بیش از دو برابر در هشت سال است. “بالا خصوصی هواپیمایی هند برنامه شامل بیش از یک هزار هواپیمای جدید در طول دهه آینده. این یک فرصت بزرگ برای هر سرمایه گذار است که بخواهد به راه اندازی امکانات تولید در هند است که می تواند تبدیل به یک پایه برای تامین بازارهای منطقه ای. یک مورد مشابه آشکار است برای راه اندازی تعمیر و نگهداری تعمیر و عملیات امکانات. به پرواز خود را به حمل و نقل هوایی اهداف این زمان ایده آل برای سرمایه گذاری,” او اضافه شده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im