گواتی:
هنگامی که پزشکان در یک سیل زدگان دولت هند به فوریت به دنبال پلاسما خاص نوع خون برای COVID-19 بیمار در این ماه مقامات بهداشت ارسال یک قایق برای marooned دهنده که در حال بهبود از بیماری هفته پیش.

با کروناویروس موارد صعودی در آسام و بحرانی دارو در حال اجرا پایین مقامات محلی در حال نورد از فرش قرمز در حال حاضر برای درمان بیماران – همه برای خود پلاسمای خون اعتقاد به توان غنی از آنتی بادی ویروس اگر چه تحقیقات در اثر آن بوده است نه قطعی.

آسام می گوید که علامت بیمارانی که اهدای پلاسما چهار هفته پس از بهبودی را دریافت کنید اولویت در مشاغل دولتی و مسکن. برای مثال یک اهدا کننده ممکن است علامت های اضافی اگر او گره خورده است در هر آزمون و یا مصاحبه برای یک کار.

آن را نیز ارائه برای پوشش سفر و هزینه های دیگر برای اهدا کنندگان از خارج از کشور شده است و ساخت خط مقدم آن کارگران صیقلی دولت – گاهی اوقات wading را از طریق آبهای سیل – به شرکت کنندگان حاضر به اهدای پلاسما مراکز.

موفقیت کلی تلاش بسیار مهم است برای آسام هند یکی از فقیرترین کشورهای است که از remdesivir و توکلیزوماب به درمان شدید COVID-19 بيمار. دهلی نو و Odisha متحده نیز آشنائی پلاسما اهدا کنندگان به عنوان هند در مجموع عفونت را همگانی روندی به 1.4 میلیون با حدود 33,000 مرگ و میر.

“ما می خواستیم O-گروه پلاسما برای یک بیمار یک پزشک” آسام وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما به رویترز گفت در یک مصاحبه.

“هنگامی که ما آموخته است که یک فرد مایل به کمک مالی مردم را به خانه اش رفت با قایق به ارمغان آورد او را به بیمارستان و اهدای انجام می شود.”

او کاهش یافته است به تشخیص کمک کننده است اما گفت که این گیرنده به خوبی انجام شد.

پلاسما از قبلا فرد آلوده می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درمان تا دو نسبتا بد, بیماران, سرما گفت. بدون به موقع درمان این بیماران وضعیت به طور بالقوه می تواند بدتر بیشتر زور زدن استخر محدود برای داروها.

“ما را دیده اند که اگر شما به پلاسما بین متوسط و مرحله بحرانی نتایج بسیار, بسیار خوب,” او گفت:.

بازار خاکستری

آسام که در آن سیل که تا کنون به کشته شدن حدود 100 نفر و تحت تاثیر قرار حدود 3 میلیون دلار است که پیش بینی coronavirus عفونت را به اوج خود در اواسط ماه سپتامبر. آن است که تا کنون گزارش شده بیش از 32,000 موارد با 79 مرگ و میر.

فشار خود را برای پلاسما می آید به هند بزرگترین تولید کنندگان داروهای ژنریک تصدیق برای پایان دادن به یک محلی کمبود remdesivir و توکلیزوماب.

اگر چه ما داروسازی Gilead Sciences Inc مجاز شش شرکت فعال در هند به ساخت و فروش کلی نسخه های remdesivir تنها سه نفر از آنها تا کنون قادر به شروع به ساختن منابع در دسترس است.

سرما گفت که تا همین اواخر آسام بود دریافت تنها 12-16 remdesivir ویال در یک روز در مقایسه با تقاضا برای حداقل 100. اما این وضعیت کاسته زمانی که آسام رو 400 ویال از یک شرکت محلی چند روز پیش گفت.

“هنوز هم مردم به اندازه کافی تولید و بدیهی است که بازار خاکستری پدید آمده به عنوان یک نتیجه” سرما گفت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im