پنس علامت مرگ جان لوییس: ‘ممکن است خود را به عنوان مثال تا کنون الهام بخش’

معاون رئیس جمهور پنس در روز شنبه مشخص شده مرگ نماد حقوق مدنی و دیرین کنگره تشکر. John LewisJohn LewisBill و هیلاری کلینتون در جان لوییس مرگ: “ما باید از دست یک غول’ پلوسی به یاد جان لوئیس به عنوان ‘تیتان’ که ‘شجاعت تبدیل ملت ما’ حقوق مدنی افسانه Rep. John Lewis می میرد بیشتر (D-Ga.), گفت: لوئیس “از خود گذشتگی و اعتقاد رندر ملت ما را به یک اتحاد کامل تر.”

“در حالی که John Lewis خواهد بود به درستی به یاد به عنوان یک نماد جنبش حقوق مدنی برای من او همچنین یک همکار و یک دوست” پنس نوشت.

پنس اشاره کرد که در حالی که دو مرد “متفاوت” لوئیس بود “همیشه واجب است.

تبلیغات

این نماینده مجلس درگذشت روز جمعه در سن 80 سالگی پس از یک دهه زندگی حرفه ای طولانی مشخص شده توسط حقوق مدنی فعالیت و خدمات عمومی.

لوئیس و جنوب مسیحی رهبری کنفرانس هوشع نبی ویلیامز رهبری در مورد 600 نفر برنامه ریزی برای مارس 54 مایل از سلما به مونتگمری, علا. برای حمایت از گسترش حق رای برای آمریکایی های آفریقایی تبار. اما آنها را در ادموند Pettus پل توسط سربازان دولت که خواستار آن است که راهپیمایان را ترک کنند.

هنگامی که آنها خودداری سربازان حملات خشونت آمیز با استفاده از bullwhips پاره گاز و nightsticks و در شارژ راهپیمایان با اسب خود را. دولت سپاهی ضرب و شتم لوئیس با nightstick به طوری که به شدت آن را ناشی از شکستگی جمجمه.

به عنوان یک کنگره لوئیس led سالانه هیئت به سلما به مناسبت گرامیداشت روز “یکشنبه خونین” و آموزش همکار خود را نمایندگان جنبش حقوق مدنی.

پنس پیوست یکی از این هیئت در سال 2010 به مناسبت 45th anniversary در حالی که او بود که خدمت در خانه در ایالات متحده به عنوان یک نماینده از ایندیانا است.

او روز شنبه گفت که خانواده اش را هرگز فراموش نکنید “امتیاز” عبور از پل توسط لوئیس ،

تبلیغات

“کارن و من ارسال دعاهای ما و عمیق ترین همدردی خود را به خانواده و دوستان و همه کسانی که سوگواری عبور از این خوب و بزرگ ، خدا برکت حافظه از جان لوئیس و ممکن است خود را به عنوان مثال تا کنون الهام بخش” معاون رئیس جمهور به این نتیجه رسیدند.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCivil حقوق افسانه Rep. John Lewis می میرد بایدن نتانیاهو در انتخابات روسیه دخالت پس از دریافت اطلاعاتی جلسات تگزاس مقامات مدارس ارائه گزینه ای را برای نگه آنلاین-تنها کلاس تا ماه نوامبر بیشتر در روز شنبه با صدور بیانیه سفارش پرچم به پرواز در نیمه کارکنان به عنوان “علامت احترام به حافظه و دیرینه خدمات عمومی” لوئیس.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز اظهار نظر علنی در مرگ لوئیس کسی که با او ستیز رابطه در طول ریاست جمهوری خود.

مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور وارد در خصوصی گلف در Sterling, Va., روز شنبه در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany با صدور بیانیه ای ستایش لوئیس میراث.

“Rep. John Lewis شد یک نماد جنبش حقوق مدنی و او برگ یک میراث پایدار است که هرگز فراموش نخواهد شد. ما نگه داشتن خانواده اش در نماز ما به عنوان ما به یاد داشته باشید تشکر. John Lewis’ باور نکردنی سهم کشور ما” McEnany توییتی.

تشکر. کارن باس (D-کالیفرنیا.) صندلی های کنگره, سیاه, انجمن, خواست تهمت به سکوت در Lewis مرگ نشان می دهد اظهارات خود را به عنوان یک خدمت ناخواسته حواس پرتی.

“.@realDonaldTrump در حالی که ملت سوگوار عبور از یک قهرمان ملی, لطفا, می گویند هیچ چیز نیست. لطفا نظر خود را در زندگی از کنگره Lewis. خود وزیر مطبوعات منتشر شد بیانیه ای آن را ترک که در آن” او هنوز توییتی. “لطفا اجازه دهید ما سوگواری در صلح است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>