سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiPelosi سیگنال های انعطاف پذیری در اندازه تجدید بیکاری پرداخت خودرو را به آتش در نزدیکی دادگاه عالی پخش زنده: Pelosi صحبت می کند در coronavirus بودجه بیشتر (D-کالیفرنیا.) در روز پنج شنبه به نام رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpProgressive گروه راه اندازی M pro-بایدن آگهی خرید با هدف قرار دادن رای دهندگان جوان Ilhan عمر: عربستان در پاسخ به تماس برای پلیس اصلاحات “بود باطل’ کاخ سفید در نظر جارو سفر بان کی مون در اعضای خانواده از حزب کمونیست چین: گزارش بیشتر به شیر اضطراری خود جنگ قدرت به سطح شیب دار بالا coronavirus تست و تولید تجهیزات پزشکی هشدار داد که نه مدارس و نه در اقتصاد می تواند بازگشایی با خیال راحت تا کسانی که نیازهای اساسی برآورده شده است.

“رئیس جمهور ساخته شده است که بسیاری از بد اجرایی تصمیم گیری. ما آرزو می کنم او را خوب اجرایی و تصمیم گیری و انجام دهد که او گفت:” در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در کنگره.

Pelosi اشاره کرد که حتی شش ماه به همه گیر بسیاری از ارائه دهندگان خدمات پزشکی روبرو هستند کمبود ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در حالی که آمریکایی ها به دنبال COVID-19 آزمون اغلب مجبور به صبر کنید حداقل یک هفته برای نتایج.

تبلیغات

دموکرات ها به مدت طولانی خواست تهمت به مقابله با این مشکلات استفاده از قدرت خود را تحت دفاع تولید عمل می کنند (DPA) در سال 1950 قانون توانمند سازی دولت به بسیج خصوصی صنعت برای سرعت بخشیدن به تولید محصولات با نام امنیت ملی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس تا به حال به استناد قانون تماس خود را یک “جنگ به رئیس جمهور” و دولت را به نام استراتژی موفقیت پس از آن با استناد به DPA قرارداد با غول صنعت مانند Honeywell برای تولید ماسک تنفسی و جنرال الکتریک برای تولید هواکش.

در عین حال تهمت نیز waded با دقت به DPA آبهای ابراز بی میلی به دولت دست درازی بیش از حد زور و اجبار در شرکت های خصوصی. و منتقدان می گویند که تلاش شده است هر دو بیش از حد کوچک و بیش از حد در اواخر متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از انتظار بیش از حد طولانی به شیر خود DPA قدرت و استفاده از قدرت بیش از حد نکنید.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بیش از حد ترسو به استفاده از قدرت خود را به طور کامل استناد دفاع تولید عمل به منظور دیدار با PPE و دستگاه های پزشکی نیاز ما در صنعت بهداشت و درمان و جوامع” Rep. ماکسین واترزMaxine مور WatersOvernight دفاع: Esper اعلام کرد مراحل جدید در تنوع نظامی اما یادداشت سکوت در مؤتلفه پرچم | دفاع از لایحه اصلاح خواهد تحریم روسیه بیش از نعمتهای | داعش از کاشت مین های زمینی در لیبی دیوان عالی کشور احکام دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن نظارت جنگ در کنگره پول: Mnuchin, پاول متفاوت بیش از چگونه به زودی اقتصاد را بهبود می یابند | میلیون ها نفر از ترس اخراج بدون کمک های بیشتر از کنگره | IRS رئیس فرصتی برای کار بر روی مالیات و نقش آن در نژادی ثروت و نابرابری بیشتر (D-کالیفرنیا.) که ریاست کمیته خدمات مالی گفت: روز شنبه.

اثرات دموکرات ها می گویند نشان دادن خود در این ماه به عنوان موارد مشخصی در سراسر کشور ترک بیمارستان تقلا برای تجهیزات و مصرف کنندگان در تلاش برای امن آزمون — و به موقع نتایج.

تبلیغات

“ما هنوز هم لازم نیست که نیاز به تست و PPE و رئیس جمهور حاضر به استفاده از قدرت کامل از دفاع تولید عمل مورد نیاز برای بازگشایی,” پلوسی گفت. “این چنین عظیم dereliction وظیفه. مردم در حال مرگ هستند.”

در یکی دیگر از شات در جمهور پلوسی در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن به ضرب المثلی از دست راننده به طرز ناامید کننده مرد — که ترجیح میدهد به درایو aimlessly به جای دندانه که غرور خود را با متوقف کردن به درخواست جهت.

“همه پاسخ ها وجود دارد — دانشمندان پاسخ” پلوسی گفت. “ما می دانیم که تست ردیابی, درمان, فاصله, پوشش بهداشت می تواند در جلوگیری از گسترش این ویروس است. و در عین حال از رئیس جمهور همچنان به رفتن در مسیر اشتباه و حاضر به جهت سؤال از دانشمندان که می دانم بهتر از هر یک از ما.”

بحث می رسد که کنگره را به راه اندازی دو حزبی مذاکرات در عین حال یکی دیگر از عظیم بسته از coronavirus امداد طراحی شده هر دو به ارائه ابزار پزشکی مورد نیاز شامل سرعت گسترش بیماری های همه گیر و برای سرپا نگه داشتن اقتصاد در میان توده کسب و کار تعطیلی لنگش خرده فروشی و تاریخی سیل از اخراج که باید دنبال کرد.

در ماه مه پلوسی و آمریکا گذشت عظیمی از 3 تریلیون بسته شامل صدها میلیارد دلار برای تجهیزات پزشکی, کروناویروس, تست مستقیم و پرداخت نقدی برای افراد و خانواده ها و گسترش مزایای بیمه بیکاری. این همچنین شامل تقریبا $1 تریلیون دلار برای دولت های ایالتی و محلی در مواجهه با کمبود شدید بودجه در میان بحران است.

رهبران جمهوری خواه در سنا باید اذعان کرد نیاز به یکی دیگر از اورژانس تزریق بودجه فدرال, اما آنها خودداری کردند در اندازه دموکرات لایحه و مقررات خاص آنها خیال زاید مانند میلیاردها دلار برای ایجاد امن انتخابات در ماه نوامبر. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellProgressive گروه راه اندازی M pro-بایدن آگهی خرید با هدف قرار دادن رای دهندگان جوان پلوسی سیگنال های انعطاف پذیری در اندازه تجدید بیکاری پرداخت لینکلن گزارش پروژه بالا بردن .8 میلیون anti-مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش بیشتر (R-Ky.) گفت: دور بعدی باید در محدوده از $1 تریلیون.

پلوسی گفت: جمهوریخواهان آخرین پیشنهاد از $1.3 تریلیون دلار است “کافی نیست.” و او با اشاره به تناقض اساسی کسری بودجه صرف نگرانی هایی که ابراز شده توسط خواهان که تا سال 2017 کاهش مالیات پیش بینی شده به شمع تقریبا 2 تریلیون دلار بر بدهی های ملی است. او همچنین اشاره کرد که فدرال رزرو اعمال نفوذ تریلیون فدرال دلار برای تقویت وال استریت است که دیده می شود یک تاریخی افزایش در ماه های اخیر.

“بازار سهام به نظر می رسد خوب, متعجب? خوب فدرال دلار در حال کمک به که اتفاق می افتد,” پلوسی گفت. “و این خوب است که یک چیز خوب برای اقتصاد است. اما ما باید تریلیون دلار برای سرپا نگه داشتن کارگران است.

“ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im