مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiGOP سیگنال های صدای شیپور حقوق و دستمزد-کاهش مالیات در جمهوری coronavirus لایحه در حال حاضر برای مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به پایین در پورتلند در دیگر شهرهای بزرگ کاخ سفید به سنا اوباما در برخورد بیش آزمایش بودجه بیشتر (D-کالیفرنیا.) و رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچاک SchumerHow مترقی و مردمی به نظر می رسد باید سرنگون انگل MJ Hegar برنده دموکراتیک نبرد به چالش John Cornyn Dunford خارج از توجه به صندلی coronavirus نظارت پنل بیشتر (D-n. y.) تنظیم شده برای دیدار روز سه شنبه بعد از ظهر با وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinGOP سیگنال های صدای شیپور حقوق و دستمزد-کاهش مالیات در جمهوری coronavirus لایحه در حال حاضر کاخ سفید سنا اوباما در برخورد بیش از تست وجوه ایران چشم بیش از میلیارد دلار برای مدارس در coronavirus بسته تر و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsGOP سیگنال های صدای شیپور حقوق و دستمزد-کاهش مالیات در جمهوری coronavirus لایحه در حال حاضر کاخ سفید سنا اوباما در برخورد بیش از تست وجوه ایران چشم بیش از میلیارد دلار برای مدارس در coronavirus بسته تر.

در این جلسه که دو منبع تایید به تپه خواهد بود اولین بار مقامات دولت و دموکراتیک رهبری نشستم به صورت چهره به چهره و بحث در مورد یک پنجم coronavirus امداد بسته است.

از آن به عنوان کنگره و کاخ سفید تحت فشار هستند تا با ارائه کمک بیشتری به عنوان coronavirus موارد صعود در سراسر کشور و بیکاری همچنان در گیر دو رقم است.

تبلیغات

“همچنین پیام ما به آنها این است که اجازه رفتن” شومر گفت: سی ان ان “روز جدید” در طول مصاحبه ای در روز سه شنبه.

شومر سپس با اشاره به تفاوت بین کاخ سفید و جمهوری خواهان کنگره را به عنوان یک دلیل متوقف شد.

“جمهوریخواهان حتی نمی به نظر می رسد خود را با هم عمل می کنند. آن را سخت به مذاکره وقتی رئیس جمهور می گوید یک چیز; جمهوری خواهان مجلس سنا می گویند دیگر,” او گفت:.

“ما امیدواریم که آنها در حال رفتن به متحد و در حال حاضر چیزی به ما … در جزئیات” شومر اضافه شده است.

قانونگذاران و دولت باید هفته برای رسیدن به توافق قبل از کنگره برنامه ریزی شده است به ترک شهر تا اوایل سپتامبر.

تبلیغات

مقامات دولت گفته اند که آنها می خواهند یک توافق تا پایان ماه به خط با, به زودی به پایان می رسد plussed تا مزایای بیکاری. سنا برنامه ریزی شده است به ترک شهر در آگوست 7, دادن مذاکره کنندگان انعطاف پذیری بیشتر.

بخش های مختلف نه فقط در میان جمهوری خواهان و دموکرات ها اما اوباما و کاخ سفید بیش از سیاست های کلیدی پیشنهادات نمایندگان مجلس در حال بحث از جمله در بعد coronavirus لایحه.

خانه قبلا گذشت 3 تریلیون امداد لایحه تا حد زیادی در امتداد خط حزب. مک کانل و کاخ سفید در حال eyeing $1 تریلیون اندازه گیری هر چند سناتور باید اذعان کرد که می تواند خزش به سمت بالا.

سه شنبه آماده است به عنوان یک مهم در مذاکرات است. Mnuchin و مراتع را ملاقات صبح روز سه شنبه با یک کلید از تماس جان کری با مذاکره کنندگان: بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و بازنشستگی رئیس کمیته لامار الکساندراندرو (لامار) Lamar AlexanderWhite مجلس سنا اوباما در برخورد بیش از تست وجوه ایران چشم بیش از میلیارد دلار برای مدارس در coronavirus بسته هیل Coronavirus گزارش: سابق HHS وزیر گشاید می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت D در دست زدن به همه گیر; Oxford, AstraZeneca گزارش مثبت دوگانه ایمنی نتایج اولیه آزمایش واکسن بیشتر, تخصیص بودجه سنا رئیس کمیته ریچارد شلبیریچارد کریگ ShelbyGOP چشم بیش از میلیارد دلار برای مدارس در coronavirus بسته این هفته: بحث بر سر مؤتلفه مجسمه پنجم coronavirus لایحه گرم خانه پنل پیچد تا رعد و برق سریع تخصیص بودجه برای 2021 بیشتر و سن. Roy BluntRoy Dean BluntWhite مجلس سنا اوباما در برخورد بیش از تست وجوه ایران چشم بیش از میلیارد دلار برای مدارس در coronavirus بسته ساخت کودکان آسیب پذیر در اولویت همه گیر پاسخ بیشتر (R-Mo.), یک عضو رهبری و فرعی صندلی پنل که نظارت بهداشت و آموزش و پرورش بودجه.

سناتور جمهوری خواه و کاخ سفید در حال تقسیم هر دو یا نه به ارائه پول جدید برای تست و چه محدودیت به جای پول برای مدارس.

“فقط یک درک بهتر از چگونه ما می توانیم … به طور موثر استفاده از فدرال دلار برای کمک به 135,000 عمومی و خصوصی و مدارس و 6000 دانشگاه باز با خیال راحت این سقوط تا آنجا که ممکن است در فرد است. که چیزی است که من امیدوارم که به انجام” الکساندر به خبرنگاران گفت: سه شنبه شب ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im