پلوسی Blumenaur محکوم ‘فاحش سوء استفاده از قدرت توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر اورگان معترضان

مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiPelosi به یاد جان لوئیس به عنوان ‘تیتان’ که ‘شجاعت تبدیل ملت ما’ حقوق مدنی افسانه Rep. John Lewis می میرد پلوسی خواستار FBI به بررسی کشنده تیراندازی پلیس از شان Monterrosa بیشتر (D-کالیفرنیا.) و تشکر. ارل Blumenaur (D-سنگ.) منتشر شد بیانیه مشترک شب شنبه در محکومیت آنچه به آنها گفته بودند “فاحش سوء استفاده از قدرت” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مستقر فدرال افسران به پورتلند اعتراض.

“همانطور که ملت ما سوگوار از دست دادن همکار ما و محبوب رهبر جنبش حقوق مدنی John LewisJohn LewisBill و هیلاری کلینتون در جان لوییس مرگ: “ما باید از دست یک غول’ پلوسی به یاد جان لوئیس به عنوان ‘تیتان’ که ‘شجاعت تبدیل ملت ما’ حقوق مدنی افسانه Rep., John Lewis, می میرد, بیشتر, ما دوباره یادآوری از قدرت بسیار زیاد از اعتراض مسالمت آمیز در مبارزه با نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس,” کنگره duo گفت.

“هنوز وقت و زمان دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را نشان می دهد آن عدم احترام به کرامت و متمم اول قانون اساسی حقوق همه آمریکایی ها است.”

تبلیغات

لوئیس های دیرین نماینده از گرجستان درگذشت جمعه در سن 80. یک حقوق مدنی افسانه و قهرمان از حقوق رای دهندگان لوئیس جوانترین سخنران اصلی در ماه مارس در واشنگتن و چراغ فعالان در سراسر ادموند Pettus پل در سلما علا. در “یکشنبه خونین.”

اعتراضات گسترده تبدیل در سراسر کشور پس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در پایان ممکن است.

در حالی که در اعتراض به کاهش است و در برخی از شهرها تظاهرات هنوز رفتن قوی در پورتلند مسلط این شهر مرکز شهر منطقه برای بیش از یک ماه است. تظاهرات باید در زمان منجر به آسیب ساختمان های فدرال باعث چاد Wolf — سرپرست وزیر وزارت امنیت — ارسال فدرال افسران به افزایش شهر در هفته های اخیر.

گرگ در بیانیه ای روز شنبه توصیف معترضان به عنوان “خشونت اوباش” اگر تظاهرات که شب گزارش شده است و عمدتا صلح آمیز است. این وزیر نیز بر روی زمین پنج شنبه به ارزیابی خسارت به اموال فدرال در فرد است.

  

اورگان قانونگذاران بوده است در برابر مداخله فدرال.

پورتلند شهردار تد ویلر (D) توییتی جمعه که او آن را حذف به گرگ که “ما لازم نیست و یا می خواهید” از کمک های فدرال افسران.

“به من گفت: وزیر گرگ است که دولت فدرال باید حذف تمام فدرال افسران از خیابان های ما” رژیم صهیونیستی. کیت براون (D) نیز توییتی پنج شنبه. “پاسخ خود را به من نشان داد او در یک ماموریت به تحریک رویارویی برای اهداف سیاسی. او با قرار دادن هر دو Oregonians و ماموران اجرای قانون محلی در راه آسیب است.”

گزارش جمعه فدرال افسران چادری بینام نظامی خستگی و رانندگی بینام وانت چیدن و بازداشت معترضین در افزایش بیشتر پرچم های قرمز و جلب قوی پوش بک از دولت هیئت نمایندگان کنگره.

Blumenauer, سنسور. Jeff Merkley (D) و Ron Wyden (D) و Rep. سوزان Bonamici (D) خواسته جمعه برای حوادث به طور کامل بررسی و توسط DHS.

“DHS و DOJ مشغول هستند عمل می کند که در حال وحشتناک و ظالمانه در قانون اساسی دموکراتیک جمهوری” Merkley گفت.

“آنها استقرار نیروهای شبه نظامی با شناسایی نشان می دهد که آنها هستند و یا کسانی که آنها را برای کار. دوم این عوامل ربودن مردم را در خیابان با هیچ زمینه ای توجیه. هر دو از این اعمال هستند عمیقی جرائم علیه آمریکایی,” او گفت:.

در بیانیه روز شنبه, Pelosi و Blumenauer گفت که دموکراتیک-کنترل خانه را تحمل کند مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>