“PAW Patrol” یک کاریکاتور در مورد نجات سگ که حفاظت از جامعه خود روشن روز جمعه که آن را به حال شده است پس از لغو مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany ادعا کرد که آن را به حال شده است به عنوان یک نتیجه از “انصراف از فرهنگ است.”

“بدون نیاز به نگران باشید. PAW Patrol است نه لغو” نشان می دهد و در حساب رسمی توئیتر خود نوشت یک زن و شوهر ساعت پس از McEnany ساخته شده بیانیه ای در کاخ سفید جلسه.

وزیر مطبوعات استناد Nickelodeon جونیور کارتون است که ویژگی های یک سگ پلیس یک آتش نشان سگ و یک خلبان سگ به عنوان او را مورد ستایش قرار داد رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi می گوید تهمت تصمیم به عقب نمایشگاه مسکن قانون است ‘خیانت به ملت ما ارزش های موسس’ تهمت می گوید: در نظر گرفتن عفو برای کسانی که دخیل در Mueller بررسی Fauci می گوید که او و خانواده اش را تجربه کرده اند ‘تهدید جدی’ در طول همه گیر تر‘s تعهد به اجرای قانون در مواجهه با اعتراضات نژادی و بی عدالتی و انتقاد از استفاده از ماموران فدرال را به دخالت در شهرستانها مانند پرتلند سنگ.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن است “مشتاق دیدن خشونت در خیابان های ما پایان” McEnany گفت و به ارائه منابع مالی برای اجرای قانون در شیکاگو برای کمک به مبارزه با های اخیر افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز.

“او همچنین وحشت زده با انصراف از فرهنگ و انصراف از فرهنگ به طور خاص به عنوان آن مربوط به پلیس” او ادامه داد. “ما شاهد چند هفته پیش که” PAW Patrol,’ کارتون نشان می دهد در مورد پلیس لغو شد. نمایش ‘پلیس’ لغو شد. ‘زنده PD’ لغو شد. لگو متوقف فروش خود در شهر لگو ایستگاه پلیس.”

“پلیس” و “زنده PD” لغو شد در اوایل این سال در میان در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس.

اما لگو هنوز هم به فروش می رساند آن ایستگاه پلیس در وب سایت خود و “PAW Patrol” باقی می ماند در هوا. نمایش تمدید شد برای هشتم فصل در اوایل این سال و یک “PAW Patrol” فیلم به دلیل در 2021.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de