همه گیر ارائه فرصت برای هند برای جذب سرمایه گذاری: NPCI رئیس

دهلی نو: هند بخش مالی انجام داده است بسیاری از نوآوری در فضای دیجیتال و Covid-19 pandemic ارائه یک فرصت برای کشور به جذب جهانی سرمایه گذاری NPCI سر دیلیپ Asbe روز چهارشنبه گفت:.

“این است که این فرصت را برای همه ما به نمایش گذاشتن آنچه که ما انجام داده اند در هند, آیا آن را نوآوری رهبری سیاست های RBI و یا دولت است.

“بسیاری از کار سخت انجام شده توسط بانک ها و موسسات مالی و fintech جامعه برای نشان دادن واقعی نوآوری که ما انجام داده اند در هند”Asbe گفت: در جهانی Fintech متحرک 2020.

مجازی رویداد شده است توسط اینترنت و موبایل, انجمن هند (IAMAI) ملی پرداخت شرکت از هند (NPCI) و دیگر بازیکنان صنعت.

Asbe گفت: آن را در زمان مناسب برای جذب سرمایه گذاران و ویترین هندی اکوسیستم.

“در حال حاضر ما باید از این فرصت…من فکر می کنم ما باید به اندازه جذب سرمایه گذاری به عنوان ما می توانیم از سراسر جهان,” او گفت:.

Asbe همچنین صحبت در مورد کار سخت قرار داده و در NPCI در سه-چهار ماه و گفت: این صف چند محصولات جدید است.

در روز یکی از این دو-روز جهانی Fintech متحرک NPCI راه اندازی آپی قابلیت AutoPay برای پرداخت های تکرار شونده به 2,000.

از طریق این تسهیلات معرفی شده تحت آپی 2.0 مشتریان را قادر می سازد تکرار e-دستور استفاده از هر آپی نرم افزار برای پرداخت های تکرار شونده مانند تلفن همراه, صورتحساب برق EMI پرداخت سرگرمی/OTT اشتراک بیمه وجوه متقابل حمل و نقل/مترو پرداخت, در میان دیگران به 2,000.

اگر مقدار بیش از 2,000 مشتریان خواهد شد که برای اجرای هر دستور با آپی پین.

Asbe گفت NPCI نیز به منظور افزایش دیجیتال معاملات تاجر جامعه و تلاش برای ایجاد یک اکوسیستم با چیزی شبیه به “نرم PoS” (نقطه فروش).

نرم PoS فراهم می کند مقرون به صرفه کارت پذیرش راه حل به میکرو-تجار و کسب و کارهای کوچک و حذف نیاز به سرمایه گذاری در یک دستگاه PoS.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>