یک مراقبه سکته مغزی در یک زمان هنر درمانی کلاس رفتن مجازی

تقریبا هر کس چرخد و به جلسات آنلاین از COVID-19 همه گیر در مجموعه نیاز فیزیکی فاصله. اما کلاس های مجازی را می توان روی حیله و تزویر برای چند جریان مانند هنر درمانی.

در یک جلسه به طور منظم یک روانشناس می تواند از نزدیک مشاهده و مشاور شرکت کنندگان — عمل نقاشی و یا رنگ است که یک تست خلاقیت اما یک ابزار برای بیان احساسات است که دروغ به خاک سپرده عمیق. به عنوان چند هنر درمانگران در هند آغاز کرده اند جلسات آنلاین, آنها در حال کشف آن را به یک کیسه مخلوط از امکانات.

در قبل از COVID بار گردشگاه خال خال با bougainvillea درختان در حیدرآباد بر اساس مشاوره روانشناس Saher علی Totums هنر استودیو خواهد میزبان نقاشی جلسات. کودکان خواهد رنگ برای سرگرم کننده است. زنان را رنگ بر روی سنگ و شیشه و بطری و کاغذ و یا بر روی بوم. هر جلسه یک فرایند بیان احساسات خود و رها از موانع. نقاشی خواهد شد به تدریج شاد. Saher تکمیل این جلسات با شخصی بوده است. او همچنین برگزاری کلاس های هنر درمانی برای دانش آموزان از آکادمی ملی حقوقی مطالعات و تحقیقات (NALSAR) حیدرآباد.

“برخی از مشتریان من استفاده می شود برای من ناشناخته به خانواده خود را. آنها مردد را به جلسات آنلاین با توجه به مسائل مربوط به حریم خصوصی. اما با همه گیر نشان دادن تا نشانه هایی از ebbing به زودی جلسات آنلاین را آغاز کرده اند” می گوید: Saher.

An art therapy session by Saher Ali

به تازگی Saher انجام جلسات در زوم و گوگل برای ملاقات متمرکز گروه و برنامه ریزی برای انجام چنین کلاس. برای مبتدیان, یک جلسه که با هدف ایجاد یک ذهن-بدن اتصال شروع می شود با یک مراقبه است. شرکت کنندگان یاد بگیرند که برای اتصال با نفس خود را در حالی که نقاشی یک سنگ. سپس آنها تصور کنید یک ورق کاغذ خالی خود را به عنوان آسمان آن را به یک رنگ و سپس ابر در اندازه های مختلف و اشکال و رنگ که نشان دهنده فعالیت های آنها لذت می برند بیشتر است. “من آنها را تشویق به لحن خود را با افکار و بیان آنچه که آنها لذت بردن از ترین” می گوید: Saher. بعد از آن شرکت کنندگان قلم کردن افکار در یک مجله و باد با مراقبه.

جلسات متناسب با توجه به نیازهای متفاوت — مدیریت چندین نقش در زندگی روزمره مقابله با اضطراب و یا به سادگی د-تاکید است.

ماندالا و تقارن

Poorna SJ Kraleti

ویساکاپاتنام بر اساس روانشناس Poorna SJ Kraleti شروع برگزاری جلسات آنلاین از آنجا که او احساس کردند که مسائل اضطراب هستند و در تمام زمان بالا با توجه به شرایط فعلی. “بسیاری از تجربه یک حالت وحشت unworthiness و بی قراری با توجه به ناامنی در مورد آینده” او مشاهده. در Mandala art جلسات که سعی کنید برای افزایش هوش عاطفی از یک شخص الگوهای مورد تقارن و هماهنگی دست و چشم. “این تقارن باعث ایجاد تعادل در دو طرف چپ و راست مغز که به نوبه خود به ارمغان می آورد بسیار عالی مهارت های حل مسئله در یک فرد” Poorna توضیح می دهد.

سراسر مه و ژوئن Poorna انجام ماندالا کلاس های هنر برای کودکان و نوجوانان از طریق زوم. “تغییرات هورمونی خود را تحت تاثیر قرار خلق و خو و احساسات و انگیزه. هنگامی که وجود دارد محدود خارج تعامل احساسات را می توان با توجه به سازنده و خروجی از طریق هنر است. Mandalas را حس آرامش. برخی از فرمت های بزرگتر نیز با استفاده از حرکات بدن و کمک به آزادی مقید کردن احساسات” می افزاید: Poorna.

Poorna نیز انجام شده است که یک به یک مشاوره از طریق هنر درمانی برای رسیدگی به مسائل مربوط به سلامت روان.

توجه داشته باشید از احتیاط

Simona Lan

مادورای مبتنی بر سیمونا Lan استادیار روانشناسی در کالج آمریکایی شده است, انجام, گروه هنر, جلسات درمانی به عنوان بخشی از تمرین خصوصی و اشاره می کند که آن را به طور کامل به تصویر مبارک. “در یک کلاس واقعی کافی زمان می رود به حساس شرکت کنندگان به طوری که آنها را قضاوت دیگران و همدلی نشان می دهد. این را کمی سخت می شود در یک کلاس آنلاین” او اذعان می کند.

قبل از یک جلسه او تلاش می کند به دانستن جزئیات پس زمینه از هر یک از شرکت کنندگان به کار کردن پویایی گروه. “ناخواسته نظر از یکی ممکن است صدمه دیده است یکی دیگر از شرکت کنندگان,” او می گوید. در یک جلسه او انجام شده برای دانشگاهیان, او اشاره کرد که چگونه چند نه تغییر در این ویدئو و چند نفر دیگر می خواستم به گوش دادن به او و رنگ نیست هر چیزی در همه. “همه این چالش ها نیاز به در میان باشد که ما انطباق مجازی درمانی می گوید:” سیمونا.

From a session by Simona Lan

برای چند, هنر درمانی کلاس ممکن است در مورد د-تاکید است. برای دیگران عمیق تر مسائل ممکن است نیاز به خطاب طریق جلسات فردی. سیمونا اشاره می کند که در کلاس های گروه کسانی که به هنر درمانی گاهی اوقات انتظار فوری نتایج ملموس از دو ساعت جلسه پس آنها را برای آن پرداخت می شود. درمانی, اما طول می کشد زمان.

با ورودی از Nivedita Ganguly

(Saher علی را می توان در @totumsartstudio در Instagram, سیمونا Lan در simonalan@hotmail.com و Poorna در soulspavizag@gmail.com)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>