خام چسبیده به ضرر و زیان در میان ترکیبی از آمار ضعیف اقتصادی و سیگنال های که بهبود در مصرف ممکن است کاهش.

آتی ارسال شده 0.4% کاهش در نیویورک در روز جمعه. اگر چه قدرت در آمریکا بازارهای سهام نفت تحت فشار قرار دادند تا از پایین به جلسه آتی قادر به تجمع در میان سراسیمگی از ناامید کننده امتیاز داده. در ایالات متحده ضریب اطمینان مصرف کننده ارسال شده تعجب قطره و Covid-19 نفر در کشور تصویب 3.6 میلیون مارک.

در ضمن در هند, جاده, سوخت فروش کاهش یافت و در نیمه اول تیر ماه به عنوان ویروس مستندات رخ داده در چندین شهر و شهر اورومچی قفل کردن برخی از مناطق اروپا از دیگر شیوع در کشور است. برنت ارسال شده اولین کاهش هفتگی در یک ماه کاهش 10 سنت در طول هفته است.

“مصرف کننده اعتماد به نفس خود را از دست ندهید امروز در وزن زودتر خوش بینی است که ما شاهد” گفت: فیل فلین ارشد تحلیلگر بازار در قیمت های آتی Group Inc. “وجود دارد یک نگرانی است که بعد از محرک چک اجرا وجود دارد رفتن به یک عقب نشینی در خرده فروشی و قطعا یک عقب نشینی در سفر با ماشین اگر مردم در حال رفتن به کار می شود.”

ایالات متحده معیار آتی مشکل شکستن خارج از محدودۀ تجاری آنها بوده ام در از اوایل ماه ژوئن است. عمده بنزین-guzzling متحده مانند تگزاس و کالیفرنیا هستند رو به یک تجدید حیات در Covid-19 موارد له تقاضا در حالی که اوپک+ داد آماده است به از بند باز کردن نفت خام به بازار در ماه آینده.

200 روز میانگین متحرک برای WTI آتی حدود 43 در هر بشکه رسید “نگه داشتن درب ظرف را در قیمت از صعودی بالاتر” گفت: جان Kilduff شریک در دوباره سرمایه LLC. “اگر ما می توانیم از طریق آن دریافت کنید و سپس شما ممکن است برخی از وسایل آتش بازی برخی تهاجمی تر خرید در آینده است. اما در حال حاضر این نوع صبر کنید و ببینید.”

همچنین نگاه کنید به: تقاضا برای نفت انتخاب کنید تا محو می شود با ویروس اثبات سخت به لرزش

با قیمت تاسیسات آب شده کمی به هیجان زده در مورد برای معامله گران است. حجم جهانی نفت برنت معیار در ماه جولای می رویم برای پایین ترین ماه پس از 2014 در حالی که کسانی که برای قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت برای خود آرامترین ماه پس از 2015.

“وجود دارد برخی از بیم و هراس در مردم بخش بین تجدید حیات این ویروس در سراسر جهان محدود کردن مردم به عنوان بازگشت به کار و پیش بینی اوپک از افزایش تولید گفت:” Sal Gilbertie جمهور و CIO مريم Trading LLC.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net