اوکلند شهردار را تخریب پیش از رای دادن در برابر defunding پلیس

شهردار اوکلند لیبی Schaaf را (D) خانه تخریب شد در ساعات اولیه صبح سهشنبه در مدت کوتاهی قبل از او یک تصمیم گیری رای نمی پال خواستار قطع بودجه دولت در شهرستان اداره پلیس.

 حدود 2 صبح سه شنبه خرابکاری شات پرتابه در Schaaf خانه تنظیم کردن آتش و graffitied خانه خود را با رنگ Schaaf سخنگوی جاستین برتون در بیانیه ای گفت.

“پال خواستار قطع بودجه دولت OPD,” “خانه 4 همه” و “خون خود را در دست” بود اسپری رنگ در Schaaf را در گاراژ پیاده رو و سنگ دیوار در خارج, خانه, اخبار, ایستگاه KGO گزارش شده است. شاهدان گفت: 30 به 50 نفر با لباس سیاه و با پوشیدن ماسک شات پرتابه و تنظیم کردن آتش بازی در اطراف 2 صبح با توجه به خروجی.

تبلیغات

“این حمله طراحی شده برای ارعاب شهردار و ترس را به خانواده اش نمی خواهد او را از دفاع از سیاست های او معتقد است در بهترین منافع بلند مدت از معشوق زادگاه” Berton گفت. “مثل همه Oaklanders او پشتیبانی پرشور اعتراض اما پشتیبانی نمی کند تاکتیک به معنای آسیب و تهدید و ارعاب دیگران است.”

سه شنبه شب Schaaf بازیگران تصمیم گیری رای به قطع میلیون ها دلار از بودجه پلیس پس از شورای شهر بود که به بن بست رسیده در یک تصمیم KPIX 5 گزارش شده است.

پلیس در حال بررسی خرابکاری با توجه به گزارش.

اوکلند است که در میان شهرستانها که به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump می گوید او خواهد بود و راحت ارسال و پسر و نوه به مدرسه در فرد کارگر کافه تریا در کاخ سفید در زمینه تست مثبت برای COVID-19: گزارش های جمهوری خواهان برای شروع کشف حجاب coronavirus بسته پنج شنبه بیشتر هشدار داد اوایل این هفته او ممکن است ارسال ماموران فدرال برای کمک به اجرای قانون محلی است. دولت را بدست واکنش بیش از تاکتیک های فدرال عوامل مورد استفاده در پرتلند سنگ., آخر هفته گذشته.

“من قصد دارم به انجام چیزی است که من می توانم به شما بگویم” مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: زمانی که از او خواسته شد در مورد گزارش دولت ارسال فدرال آمريکا به شهرستانها. “از آنجا که ما در حال رفتن به اجازه دهید نیویورک و شیکاگو و دیترویت و فیلادلفیا و بالتیمور و همه از این — Oakland ظروف سرباز یا مسافر است. ما در حال رفتن به اجازه دهید این اتفاق می افتد در کشور ما است. تمام اجرا شده توسط لیبرال دموکرات.”

Schaaf را رد کرد رئیس جمهور ارائه دهد.

“او ادامه می دهد و سعی در منحرف کردن اذهان مردم آمریکا از این واقعیت است که او انجام نمی دهد و کار خود را از ما محافظت از این بیماری همه گیر” Schaaf گفت: در ABC7 ظهر را زندگی می کنند. “من لازم نیست اجرای قانون در اوکلند من نیاز به تست من نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی. ما نیاز به درآمد مستقیم برای حمایت از افرادی که از کار هستند و این چیزی است که ما نیاز داریم. این رئیس جمهور به نظر می رسد به اشتباه سیاسی و خم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>