نویدا: 22, بازداشت بیش از 2 ، 000 وسایل نقلیه challaned برای نقض COVID محدودیت

نویدا: بیست و دو نفر دستگیر شدند و صاحبان بیش از 2000 وسایل نقلیه penalised در سراسر نویدا و گریتر نیدا روز یکشنبه به اتهام نقض محدودیت های اعمال شده با توجه به COVID-19 گیر Gautam Buddh نگر پلیس گفت:.

همچنین 11 وسایل نقلیه توقیف شد, برای شبیه تخلف در طول یک دوره 24 ساعته تا یکشنبه شب در گوتام Buddh نگر به عنوان محدودیت ادامه داد: در این منطقه مانند سایر نقاط در اوتار پرادش به دلیل مستند مانند محدودیت های اعمال شده در تعطیلات آخر هفته.

محدودیت های تحمیل گردیده و به عنوان بخشی از دولت را تلاش هماهنگ برای غربالگری و آزمایش مردم برای COVID-19 و به بررسی گسترش دیگر vector-borne diseases.

آیین دادرسی کیفری (CrPC) بخش 144 که میله مجمع بیش از چهار نفر نیز در نیروی در گوتام Buddh نگر که مناطق شهری سقوط در منطقه قرمز برای COVID-19.

“در روز یکشنبه 11 دپو ثبت شد و 22 نفر دستگیر و به نقض محدودیت. در مجموع 4,240 وسایل نقلیه مورد بررسی قرار گرفت در سراسر 200 مانع نقاط در منطقه و challans صادر شده به 2,043 از آنها در حالی که یکی دیگر از 11 توقیف شد,” پلیس در بیانیه ای گفت.

در مجموع 1,60,600 جمع آوری شد جریمه در طول عمل آنها گفت.

Noida-دهلی مرز همچنان باقی می ماند مهر و موم شده برای جنبش به جز برای خدمات ضروری و مردم داشتن عبور صادر شده توسط دولت های منطقه توجه کنند.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>