NGT هدایت دولت دهلی نو برای پیاده سازی SOP برای جلوگیری از غیر قانونی استخراج آب

یک نیمکت رهبری NGT رئیس دادگستری Adarsh کومار Goel اشاره کرد که 15 درصد از آب زمین رسیده زیر 40 متر است.

دادگاه مطلع شد که وزارت محیط زیست دولت دهلی نو آماده کرده SOP با عنوان “مقررات استخراج از زمین و آب و بسته شدن ممنوعیت از فعالیت های غیر قانونی مربوط به استفاده از borewells/چاه’.

سبز پانل مطلع شد که SOP ميشمارد روشن مسئولیت های آن اختصاص داده شده اند به سازمان های مختلف از جمله دهلی نو جال هیئت مدیره محلی بدن و جلوگیری از توسعه ماموران برای شناسایی غیر قانونی با مته سوراخ کردن چاه.

“یک اینتر دپارتمان کمیته مشورتی است تشکیل شده است برای هر منطقه برای کمک به معاون کمیسیون. مشاهده شده است که اغلب ماشین آلات حفاری/چاه استفاده می شود به حفاری غیر قانونی borewells.

“ساز و کاری برای خود قوانین و مقررات از جمله ثبت نام و قبل از اجازه برای جنبش و استقرار نیز گنجانیده شده در SOP” دولت دهلی نو گفت.

دادگاه قبلا ابراز نگرانی از تکرار اتهامات “تانکر مافیایی” در شهر درگیر در استخراج آب های زیرزمینی بدون هیچ گونه درمانی اقدام توسط مقامات.

دادگاه هم تشکیل یک گروه مستقل نظارت بر کمیته به ریاست سابق دادگاه عالی دهلی نو شد, قاضی, عدالت, S P Garg به نگاه به مسئله است.

دادگاه شد از شنیدن درخواست ثبت شده توسط ساکن شهرستان Rakesh Kumar وی از سوی مامورین که آب پر کردن گیاهان بودند که عمل بدون مجوز و تامین آب آلوده به ساکنان در Kashmere دروازه در اینجا.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>