نیویورک رستوران جدید کروناویروس محدودیت مجازات

رژیم صهیونیستی. اندرو کومواندرو CuomoNational خرده فروشی فدراسیون خواستار فروشگاه برای تنظیم ماسک در سراسر کشور دستور, چگونه مترقی و مردمی به نظر می رسد باید سرنگون انگل DeSantis شکایت کرد برای داشتن ASL مترجم در coronavirus جلسات بیشتر (D) روز پنجشنبه اعلام کرد جدید کروناویروس محدودیت ها و مجازات برای رستوران های شهر نیویورک که موفق به رعایت بهداشت عمومی ،

فرماندار به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی که رستوران های شهر یافت نمی شود اجرای اجتماعی فاصله را دریافت سه اعتصاب قبل از دولت تعطیل رستوران.

“معناداری وجود دارد شواهد از عدم پیروی” کومو گفت: با توجه به اخبار رسانه ها است. “این اشتباه آن را خودخواه و غیر قابل قبول است. آن را نیز غیر قانونی است.”

تبلیغات

او همچنین هشدار داد که “فاحش” متخلفان می تواند دستور داد تا فورا و خود را تسلیم مشروب مجوز CNBC گزارش داد. نام کسب و کار “رو انضباطی اتهامات” نیز منتشر شده است.

در ضمن تمام کافه ها و رستوران ها در دولت تنها مجاز به الکل خدمت به کسانی که همچنین سفارش غذا. پیاده کردن نوار و خدمات ممنوع است, رویترز گزارش داد.

شهر نیویورک می تواند وارد چهارمین مرحله از بازگشایی به زودی که اجازه می دهد تا مجوز مراکز و نهادهای فرهنگی برای بازگشایی, اما نه خود را در داخل عملیات. یک اطلاعیه در مورد اینکه آیا آن را وارد فاز اعلام خواهد شد بعد از ظهر جمعه, فرماندار گفت.

در حالی که کومو اذعان کرد دولت این است که در یک “خیلی بهتر” با توجه به خبری بلومبرگنیویورک نیروبخش برای موج دوم ویروس به سایر نقاط کشور در حال مبارزه به سلطنت در این بیماری همه گیر.

نیویورک و کنتیکت و نیوجرسی را تحمیل 14 روز در قرنطینه اجباری برای بازدید کنندگان از 22 متحده که در آن موارد در حال افزایش است. کومو گفت: نیویورک دیده است 92 درصد انطباق با مردم و پر کردن کاغذ بازی اما معلوم نیست که چگونه بسیاری از آنها پس از قرنطینه.

شهر نیویورک آمریکا اولین کانون برای همه گیر تایید کرده است در مجموع 217,230 موارد و 18,754 تایید مرگ در گیر با توجه به شهر داده.

دولت به عنوان یک کل دیده است و تعداد آن از جدید کروناویروس موارد ثابت از اواسط ماه ژوئن در حال حاضر با هفت روز به طور متوسط از 727 جدید COVID-19 مورد در هر روز, نیویورک تایمز گزارش داد. نیویورک شمارش 404,775 موارد و 25,014 مرگ و میر از زمان شروع این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>