تقریبا 3 در 4 ما بزرگسالان می گویند رسانه های اجتماعی شرکت ها را بیش از حد قدرت نفوذ در سیاست

یک تحقیقات پیو نظرسنجی منتشر شده روز شنبه را نشان می دهد 72 درصد از بزرگسالان ایالات متحده بر این باورند رسانه های اجتماعی شرکت های خوب بکار بردن قدرت بیش از حد با جمهوری خواهان به خصوص موافقت با این دیدگاه.

این یافته ها می آیند به عنوان چهار عمده tech مدیران آماده به شهادت قبل از قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی در مورد نقش خود در اقتصاد و جامعه در جولای 27. این شرکت ها عبارتند از: Google, Facebook, آمازون و اپل.

“فراتر از بحث در مورد نمایشگاه شیوه های کسب و کار صنعت فن آوری نیز زیر آتش آمده در ماه های اخیر از یک میزبان از منتقدان – از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpTrump می گوید او خواهد بود و راحت ارسال و پسر و نوه به مدرسه در فرد کارگر کافه تریا در کاخ سفید در زمینه تست مثبت برای COVID-19: گزارش های جمهوری خواهان برای شروع کشف حجاب coronavirus بسته پنج شنبه بیشتر به حقوق مدنی طرفداران و حتی شرکت های فن آوری خود کارکنان می گوید:” پیو غیر حزبی اتاق فکر مستقر در واشنگتن دی سی

تبلیغات

“در میان این نگرانی آمریکایی ها به نفع بیشتر نه کمتر مقررات عمده شرکت های فن آوری با توجه به مرکز بررسی های اخیر. برخی از 47 درصد از این فکر می کند که دولت باید در تنظیم عمده شرکت های فن آوری بیش از آنها در حال حاضر در حالی که فقط 11 درصد فکر می کنم آنها باید تنظیم شود کمتر” این گزارش همچنان ادامه دارد. “حدود چهار-در-ده 39 درصد معتقدند مقررات باید در سطح کنونی آن.”

به طور کلی کسانی که شناسایی به عنوان محافظه کار جمهوری خواهان معتقدند شرکت های فن آوری بیش از حد قدرت در بالاترین سطح و یا 89 درصد در حالی که متوسط دموکرات هستند حداقل به احتمال زیاد به توافق با آن ارزیابی یا 60 درصد است.

تنها در منطقه که در آن جمهوری خواهان و دموکرات های مشابه به اشتراک گذاری اعداد است که در این موضوع از مقررات دولت از شرکت های فن آوری با 48 درصد از جمهوری خواهان و 46 درصد از دموکرات ها موافقت دولت باید تنظیم بزرگ شرکت های فن آوری بیش از آنچه که در حال حاضر در حال انجام است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>