ان بی سی “امروز” نشان می دهد گسترش محتوای آن را از طریق 24 ساعت در جریان است که راه اندازی جمعه این شبکه اعلام کرد.

“امروز همه روز” ارائه خواهد شد 24 ساعت از برنامه نویسی در طاووس جریان خدمات با محتوای متناسب با بینندگان صرف زمان بیشتری را در خانه “با تمرکز بر فعالیت های داخلی از گشتن به منابع مالی برای تابستان طبخ-outs” شبکه گفت.

“این فقط آغاز یک بزرگ و سرگرم کننده در فصل جدید برای ‘امروز’ گفت:” ان بی سی نیوز رئیس جمهور نوح اوپنهایم در کارکنان یادداشت روز دوشنبه. “خوراک خود ادامه خواهد داد به رشد و تکامل در هفته های آینده و ماه.”

تبلیغات

ارائه خواهد شد عبارتند از “امروز” مجریان و شخصیت از جمله دشت اکلاهما, هدی قطب نما, Al Roker, Carson Daly, Craig ملوین ویلی Geist Sheinelle جونز, Dylan Dreyer, کریستن Welker, پیتر الکساندر و جنا بوش Hager, یک, دختر, رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش است.

“امروز” حق رای راه اندازی شد و در سال 1952 ساخت آن را یکی از آستین در حال اجرا برنامه های تلویزیونی در تاریخ است.

آن نیز شده است و دارای امتیاز بالا نشان می دهد صبح گذشته 58 سال برای بینندگان سنین 25 تا 54 با توجه به شبکه.

این جریان در صنعت به سرعت در حال گسترش در سال های اخیر با راه اندازی Netflix و آمازون Hulu تلویزیون اپل و دیزنی به علاوه, در میان دیگران, به عنوان, بیشتر مشتریان به نوبه خود به دور از سنتی کابل.

ویدیو جریان بازار است که انتظار می رود برای رسیدن به $150 میلیارد 2026 با توجه به متفقین تحقیقات بازار جهانی تحقیقات بازار و مشاوره کسب و کار شرکت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de