ملت ناواهو تاخیر بازگشایی ادارات دولتی تا اواسط ماه اوت

ملت ناواهو رهبران تاخیر در بازگشایی ساختمان های دولتی تا اواسط ماه اوت به عنوان آنها تمدید اضطراری اعلام دلیل افزایش coronavirus موارد در مناطق اطراف آن خاموش رزرو.

ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز گفت: او امضا منظور گسترش اضطراری اعلام نگه داشتن ادارات دولتی و نهادهای بسته تا Aug. 16.

“داده ها نشان می دهد که نوجو مردم در حال انجام یک کار خوب در آوردن eh تعداد COVID-19 موارد به ثابت کاهش در ملت ناواهو اما در نزدیکی مرز شهرها و شهرستانها مانند ققنوس و آلبوکرک ادامه برای نشان دادن افزایش موارد جدید,” Nez در بیانیه ای گفت. “ما نمی توانیم بازی سیاسی با این ویروس بالقوه مرگبار به جای آن ما باید برای گوش دادن به مراقبت های بهداشتی ما کارشناسان و تجزیه و تحلیل داده ها.”

تبلیغات

ملت ناواهو را stay-at-home منظور نیز باقی مانده است در اثر نیاز همه افراد ملت ناواهو زمین به ماندن در خانه و محدود کردن عمومی تماس با دیگران است.

ناواهو وزارت بهداشت گزارش شده 45 مورد جدید و شش جدید مرگ و میر مربوط به COVID-19 روز چهارشنبه نيز توییتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>