Malayalam بازیگر Joju جورج شروع روند در رسانه های اجتماعی زمانی که او اعلام کرد که او تبدیل شده بود کشاورز در طول مستند. او تصاویر ارسال شده از آلاینده های گیاهی باغ در پشت بام از گاراژ خود را. علاوه بر این مزرعه ماهی و گاو و بز و مرغ. Joju را Instagram posts روز را برای این تیم در من Kaad (جنگل من) که تا به حال راه اندازی مزرعه برای بازیگر.

“این بود که ما برای اولین بار در مقیاس بزرگ پروژه می گوید:” Manoj M Nair, بنیانگذار من Kaad می رود که با شعار ‘برای استراحت برای ما’. مبادرت به ترویج “کشاورزی پایدار, مدل برای بقا” با ارائه راهنمایی و پشتیبانی برای شروع سبزیجات و میوه کشت. “این خواهد بود که یک باغ با فضای کافی برای خانواده به باز کردن از پیچ. همچنین بسته به منطقه در دسترس است و علاقه مشتریان ما ادغام aquaponics (ماهی بزرگ), دام و طیور. جمع آوری آب باران مناسب مدیریت پسماند و استفاده از انرژی خورشیدی نیز می تواند گنجانیده شده در این مدل می گوید:” تاجر مستقر در کلم در کرالا است.

Manoj M Nair, founder of My Kaad

Manoj الهام بخش برای چنین سرمایه گذاری شده است و خود را دوست و نویسنده Sajeev Pazhoor که با موفقیت به اجرا در مجتمع کشاورزی روی پشت بام خانه اش در Poojappura در تریواندروم منطقه. اگر چه Sajeev خانه می ایستد در فقط سه سنت از زمین رشد می کند او را چندین سبزیجات با راه aquaponics و هیدروپونیک (خاک کمتر کشاورزی). “من شده اند به کشاورزی برای 14 سال گذشته است. من باغ انگور و موسیر را به عنوان به خوبی. ما آب باران سیستم برداشت محصول و نیروگاه بیوگاز به عنوان به خوبی. تصویری از مزرعه من الهام Joju به دنبال مدل و Kaad تیم پا به کمک او می گوید:” Sajeev “یک مربی” من Kaad.

Team My Kaad

هسته گروه از Kaad پنج التحصیلان مهندسی – جواهر ببو ویشنو VKT ویشنو ببو سندیپ MM و Sreejith T. “پنج مهندسین آمده بود برای انجام کارهای هنری در یکی از نانوایی زمانی که آنها در سال آخر مهندسی. من بعد از راه اندازی یک کسب و کار سازمانی برای آنها و زمانی که من مطرح ایده من Kaad آنها خوشحال بودند به بخشی از آن می گوید:” Manoj اضافه کرد که این کلمه از دهان تبلیغات کمک کرده است که من Kaad رشد آنها لازم نیست که هر صفحه رسانه های اجتماعی.

“همه گیر و حاصل مستند را ساخته اند بسیاری از فکر می کنم در مورد نیاز به خودکفایی در مواد غذایی به خصوص آفت کش ها-مزرعه رایگان تولید کند. پس زودتر اگر آن را دشوار است برای متقاعد کردن مردم در مورد اهمیت مصرف در خانه رشد تولید این وضعیت در حال حاضر متفاوت است,” او می گوید.

با این حال این تیم نیست سرگرم به تمام مشتریان. Sajeev می گوید فرد باید شور و شوق برای کشاورزی و مایل به سرمایه گذاری زمان کافی برای مراقبت از گیاهان است. “ما پیش بروید و تنها اگر زمین مناسب برای شروع هر نوع کشت,” او می گوید.

انواع محصولات است که می تواند کاشته شده بستگی به نیاز مشتری. نهال, [آلی] کود رشد کیسه های و ابزار باغبانی/لوازم جانبی در صورت لزوم ارائه شده توسط من Kaad همراه با دستورالعمل در مورد مراقبت از هر نوع گیاه است.

Logo of My Kaad

تیم شروع به سرمایه گذاری با طراحی باغ سبزی در خانه های خود و بعد از آن در دوستان خود را’ خانه. Harish S, بازاریابی با یک شرکت بیمه در کلم منطقه یکی از آنها است. “اگر چه ما تا به حال یک باغ آشپزخانه بود که بیشتر شبیه به یک وحشی رشد. حمله آفت مشکل بود. اما مستند اتحادش را تغییر چشم انداز ما نسبت به کشاورزی و در حال حاضر ما به دنبال دستورالعمل داده شده توسط من Kaad. من 12-year-old daughter آب گیاهان و بازرسی نهال در صبح و شب,” Harish می گوید.

در ضمن Joju مزرعه الهام گرفته از بازیگران بیشتر به دنبال کت و شلوار. دو بازیگران برجسته در حال حاضر با این تیم است. “ما نه بلند پروازانه در مورد داشتن یک دولت-شبکه گسترده ای. آنچه مهم است این است که ما الهام بخش مردم را به خود فضای سبز و رشد مواد غذایی خود را” Manoj می گوید.

تماس با ما: 7558888118

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im