آن را بپذیرد. ایده آل تیفین جعبه است که هرگز با یک کلیک دور. به خصوص اگر ما به دنبال در سالم و پایدار گزینه های برای بسته بندی مواد غذایی ما در; چیزی است که ساخته شده از مواد محکم است و همچنین به نظر می رسد خوب است.

زمانی که مستند آهسته زندگی و کسب و کار در مانیپور را Churachandpur district (60 کیلومتر از ایمفال), 27-year-old V Ginkhanpau تصمیم به استفاده از زمان به ریز لحن و نهایی برای بامبو تیفین حامل او و تیم او شروع به کار بر روی. Ginkhanpau, (مردم در محل کار و در روستای خود تماس بگیرید و او را Pau) is a self-آموزش بامبو صنعتگر که آغاز شده Zogam بامبو با این نسخهها کار در سال 2014. کسب و کار خود شریک جولان Naulak پیوست او در سال 2017.

Ginkhanpau at his workshop in Manipur

پو می گوید که او هشت ساله بود که او از دست پدر و مادر خود را; بنابراین او استفاده هر چه مهارت او برای به دست آوردن یک زندگی. “من یک بامبو صنعتگر چرا که تنها کاری که من می دانستم. من شروع به انجام بامبو کرافت با برخی از دوستان من است. زمانی که من کشف من در آن خوب است. وقتی که من بزرگ شده, با پول کمی من را نجات داد من رفت به آسام به آموزش در صنایع دستی بامبو در عصا و چوب خیزران مرکز فناوری (CBTC) در Byrnihat (19 کیلومتر از آسام سرمایه گواتی و 500 کیلومتر از ایمفال).”

مستند سازمانی

با زمان کافی در دسترس Zogam تیم مشغول به کار بر روی نمونه اولیه و نورد چند دست ساز بامبو تیفین حامل. پو می گوید قبل از آنها مشغول این تیم مورد استفاده برای ایجاد بامبو تزئینی و ابزار اشیاء. “ما را قلم ثابت دارندگان فنجان و لیوان و سینی. ما همچنین بامبو و گیره مو و ظروف (نمک خام دال و دیگر خشک اقلام آشپزخانه),” او می گوید. “هنگامی که ما شروع به کار بر روی تیفین حامل ما بسیار هیجان زده شدند. جولان یک سیاست محقق که با این نسخهها کار با جامعه-رهبری ابتکارات در غرب مورد بحث تیفین جعبه با یک IFS افسر. در این زمان ما نیز به فروش چند قطعه محلی در مانیپور” گفت: Pau.

او همچنین طول می کشد افتخار در گفت محصول نهایی بود چشم نواز و مردم آن را دوست داشتم. آنها در قیمت ₹599 و ₹799 و می تواند دستور داد در Facebook.”

Golan Naulak

جولان Naulak

جولان می گوید: “چیزی که با بامبو است که وجود دارد بیش از حد بسیاری از سهامداران و تقریبا هر ایده تکرار است. پو ساخته شده است این فوق العاده تیفین حامل و ما بیش از شاد به کار و بداهه نوازی بر روی آن. من پیوست Zogam برای کمک به آنها کار با تحقیقات و بازاریابی است. من در زمان ناهار خوردن حامل ملی بامبو ماموریت و مانیپور وزارت جنگل. آنها بیش از تمایل به ما کمک کند.”

آنچه تحت فشار قرار دادند این تیفین جعبه ها را به محل موردتوجه وتماشای عموم بود توییت, هندی, جنگل رسمی خدمات Sudha رامش.

این تیم با استفاده از انواع بامبو. “از آنجا که ما با کار دست ما نیست و ما با استفاده از بامبو است که راحت برای کار با. برای ناهار خوردن حامل ما با استفاده از اژدها بامبو (به صورت محلی به نام gomiآن دور است و حدود 17 تا 20 سانتیمتر) به صورت جعبه و گونه های دیگر به صورت ایستاده و یا دارنده. دیگر بامبو است که می توان با کار هستند gotang, مائو و gova” توضیح می دهد که پو.

پرسش بسیار

The bamboo tiffin box by Zogam bamboo work

حتی به عنوان جعبه ایجاد وزوز در رسانه های اجتماعی این تیم مشغول پرداختن به نگرانی های مشتری. رایج ترین پرسش است: “آیا ما می توانیم به جای فولاد با این تیفین جعبه؟” می گوید: جولان “آن است که یک جایگزین دوستدار محیط زیست. ما در حال ترویج ما بامبو جعبه به عنوان یک جایگزین به سنتی تیفین جعبه. دیگر نگرانی در مورد روش درمان برای بامبو. پس از برش بامبو ما درمان آن در خود ما سنتی یا محلی راه بدون هر گونه مواد شیمیایی. این فرایندها عبارتند از ذخیره سازی آب در بامبو و نگهداری آن غوطه ور در آب طبیعی بدن مانند یک برکه یا رودخانه کوچک برای چند روز یا چند هفته. پس از این ما با استفاده از آن به ناهار خوردن جعبه.”

این تیم در حال حاضر خواهد شد با کمک کارشناسان به ترکیب مس یا فولاد ورق در پوشش داخلی از جعبه. “همه لطف IFS مقامات” می افزاید: منطقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de