Pradhan وزارت امور خارجه با همتای آمریکایی وزیر انرژی دن Brouillette مجازی ما-هند استراتژیک انرژی مشارکت وزرا.

“ما امضا یک یادداشت تفاهم (MoU) برای شروع همکاری در ذخیره نفت استراتژیک. ما نیز در پیشرفته مرحله از بحث ذخیره سازی نفت خام در آمریکا ذخیره استراتژیک برای افزایش هند استراتژیک نفت, ذخایر,” Pradhan به خبرنگاران گفت: در یک مشترک تلفن کنفرانس مطبوعاتی.

در پاسخ به یک سوال گفت: این تفاهم نامه همکاری در زمینه ذخیره نفت استراتژیک بود که بر اساس یک پیشنهاد از ما پس از های اخیر تاریخی کاهش قیمت نفت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

پس از تاریخی افت جهانی نفت خام روند دولت هند به طور فعال در نظر گرفته شده افزایش ذخایر نفت در داخل کشور و همچنین خارج از کشور در کشورهایی مانند ایالات متحده, او گفت:.

به زودی دولت خواهد بود که با جاده های بتنی نقشه و پیشنهاد در مورد چگونه می توان آن را گشوده Pradhan, گفت:, و اضافه کرد که این امر نیز شامل است که دهلی نو می تواند سرمایه گذاری در آمریکا ذخیره سازی تسهیلات برای در هند مورد نیاز است.

همکاری استراتژیک ذخایر نفتی برنامه را بیشتر تقویت هند امنیت انرژی و هموار کردن راه برای بیشتر ما سرمایه گذاری و همکاری در هند در آینده body spirals & twister rings برنامه های وزیر گفت.

Brouillette گفت: تفاهم نامه امضا شده جمعه را ایجاد روند حرکت رو به جلو است.

“آنچه که ما می خواهم به انجام است برای شروع فرایند های با هند ایجاد یک ذخیره استراتژیک. و سپس بر این اساس ما چگونه body spirals & twister rings یا ذخیره نفت استراتژیک در اینجا کار می کنند?” او گفت:.

“این می تواند در نهایت شبیه به آنچه که ما انجام داده ایم با استرالیا, اما هیچ نتیجه از پیش تعیین شده به عنوان جایی که این گفتگو در حال رفتن به رشد. ما هیجان زده برای شروع مکالمه با هند است. ما فکر می کنم این مهم است برای هر دو ملت ما” گفت: ما انرژی وزیر در پاسخ به یک سوال.

وزارت امور خارجه آمریکا گفت که این تفاهمنامه ذخیره نفت استراتژیک خواهد اطمینان از عرضه انرژی محافظت امنیت ملی و ترویج منطقه ای و ثبات جهانی است.

“ایالات متحده-هند استراتژیک انرژی همکاری با این نسخهها کار برای حمایت از انرژی پایدار و توسعه در قرن 21 و فراتر از آن. ما همکاری در انرژی های تجدید پذیر, شبکه هوشمند و غیر متعارف و تمیز منابع انرژی تحقیق و پژوهش برای نفع مردم ما در حال حاضر و در آینده” آسیای جنوبی و مرکزی دفتر وزارت امور خارجه گفت: در یک صدای جیر جیر.

اساسی و گسترده در گفتگو های مختلف ستون هند-انرژی آمریکا همکاری صورت گرفت در طول هند به ما انرژی استراتژیک مشارکت وزرا گفت: هند سفیر آمریکا Taranjit سینگ Sandhu.

وزیر Pradhan گفت که در دیدار او با ابراز علاقه برای همکاری نزدیک با دولت آمریکا متوجه این “پتانسیل کامل ما انرژی استراتژیک مشارکت و همچنین دعوت دولت آمریکا و شرکت ها برای پیوستن به طرح های ما تحت Atmanirbhar ماموریت به تقویت بیشتر این انرژی استراتژیک مشارکت”.

تصریح می کند که هند و آمریکا رابطه شاهد رشد قابل توجه و توسعه در چند سال گذشته به خصوص از طریق بخش انرژی وزیر گفت که این انرژی استراتژیک مشارکت بود که در حال حاضر به رسمیت شناخته شده به عنوان یک کلید تشکیل دهنده این تعامل دو جانبه.

“جلسه امروز ما نشان دهنده هر دو دولت ما تعهد بیشتر در این نیرو مشارکت. آن است که در واقع خوش است که با وجود چالش های COVID-19 وضعیت ما متعهد به تقویت انرژی ما ارتباط و همکاری با یکدیگر در دو طرف تراز اولویت,” او گفت:.

هند و ایالات متحده ساخته شده است سریع گام در افزایش دوجانبه هیدروکربن تجارت در طول سه سال گذشته, او گفت:.

“ما دو جانبه هیدروکربن تجارت را لمس کرده است 9.2 میلیارد دلار در طول 2019-20 یک 93 درصد افزایش در مقایسه با زمانی که به 2017-18 ارقام” Pradhan گفت.

دولت هند متعهد است برای تبدیل هند به گاز مبتنی بر اقتصاد و universalise قدرت عرضه به تمام خانواده ها ،

“هر دو تیم از کشورهای ما در حال کار برای توسعه راندمان بالا با فن آوری های پایین به صفر تولید گازهای گلخانه ای از طریق کربن, ضبط, استفاده و نگهداری,” او گفت:.

تاسیس شده در مارس 2018 در این جهت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نارندرا نخست وزیر به رسمیت شناختن اهمیت استراتژیک انرژی ایالات متحده-هند دو جانبه روابط SEP ایجاد شده بر دو کشور دیرینه انرژی همکاری و مجموعه صحنه را برای معنی دار درگیری از طریق قوی دولت-به-دولت همکاری و تعامل صنعت.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de