بیش از ده نفر زخمی در تیراندازی در نزدیکی شیکاگو funeral home

بیش از ده نفر زخمی شدند و پس از تیراندازی در یک مراسم تشییع جنازه در شیکاگو در روز سه شنبه شب به گفته پلیس.

پلیس گفت حداقل 14 نفر زخمی در تیراندازی در شیکاگو گرشام محله و یک نفر از علاقه بازداشت پس از حادثه.

این تیراندازی زمانی آغاز شد که کسی در یک وسیله نقلیه شروع به شلیک در مردم و حضور در تشییع جنازه. برخی از شرکت کنندگان در مراسم تشییع جنازه بازگشت آتش سوزی و خودرو سقوط کرد در بلوک.

تبلیغات

مقامات گفت: 14 قربانیان همه بزرگسالان فرستاده شدند به پنج بیمارستان متفاوت است. شرایط آنها بلافاصله شناخته شده و نه وجود دارد شناسایی انگیزه برای عکسبرداری است.

“همه ما شاهد بود فقط بدن تخمگذار در همه جا” Arnita Gerder که شاهد تیراندازی گفت: NBC 5 در صحنه است. “به ضرب گلوله در همه جا بیش از همه. پاها, معده, همه جا. ما فکر آن را یک جنگ را در اینجا.”

“متاسفانه به نظر می رسد شبیه به آن برنامه ریزی شده بود چرا که به عنوان نفر بیرون آمدن از خانه مراسم تشییع جنازه و سپس عکس زنگ زد مانند آنها به معنای واقعی کلمه انتظار در آنها به بیرون می آیند” اضافه شده Kenneth هیوز دیگر شاهد.

Eric Carter, معاون اول سرپرست با اداره پلیس شیکاگو به خبرنگاران گفت که پلیس در حال بهبود 60 پوسته پوسته در صحنه است.

تیراندازی می آید همان روزی که شهردار شیکاگو لری Lightfoot (D) اعلام کرد که ماموران فدرال در حال مستقر شدند به شهر برای جلوگیری اخیر افزایش خشونت اسلحه.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDHS گسترش اقتدار پرسنل به جمع آوری اطلاعات در مورد افراد و تهدید آثار تاریخی: گزارش ایران سیگنال های صدای شیپور حقوق و دستمزد-کاهش مالیات در جمهوری coronavirus لایحه در حال حاضر برای مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به پایین در پورتلند در دیگر شهرهای بزرگ بیشتر اتخاذ کرده است دشوار تن در شیکاگو و شهرهای دیگر که دیده می شود افزایش خشونت و حتی به عنوان یک جدا استقرار ماموران فدرال به پرتلند سنگ., برای مقابله با ادامه تظاهرات و خشونت کشیده شده موشکافی شدید.

“من قصد دارم به انجام چیزی است که من می توانم به شما بگویم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد گزارش می دهد که دولت او ممکن است ارسال فدرال اجرای قانون به دیگر شهرستانها عمده در برخورد با تظاهرات. رئیس جمهور با اشاره شیکاگو شهر نیویورک و فیلادلفیا در میان شهرهای دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>