فرماندار میسوری می گوید او می خواهم عفو سنت لوئیس زن و شوهر اگر آنها در حال شارژ برای brandishing اسلحه در اعتراض

میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن (R) پیشنهاد کرد روز جمعه بود که او آماده برای عفو یک سنت لوئیس زن و شوهر اگر اتهامات عنوان شده علیه آنها را برای brandishing سلاح گرم در یک گروه از معترضین خارج از خانه خود را.

زبان در “Marc Cox صبح نمایش” در 97.1 FM در خیابان Louis, پرشن خواسته شده بود مورد بررسی مدار وکیل کیم گاردنر راه اندازی شد و به علامت و پاتریشیا McCloskey. دو تن از آنان دیده می شود به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده فیلم از ماه ژوئن با اشاره اسلحه در یک گروه از معترضین که در حال قدم زدن در خیابان خود را به عنوان بخشی از یک تظاهرات.

این McCloskeys ادعا در گزارش پلیس که آنها احساس تهدید توسط تظاهرکنندگان و می ترسید که آنها را حمله به آنها و یا از بین بردن اموال خود را. اما گاردنر گفت که او را نگاه به این حوادث اشاره کرد و در ابتدا از او کاوشگر که “ما را تحمل نکرده و با استفاده از زور در برابر کسانی که ورزش اول خود را اصلاح حقوق.”

تبلیغات

کشیش بخش به شدت تحت فشار قرار دادند در برابر انگیزه برای تحقیق و تفحص گفت که McCloskeys “آنچه را که آنها از نظر قانونی باید انجام دهد.”

“اراذل و اوباش حق ندارد به اتهام اموال خود را. آنها به هر حال حق برای محافظت از خود,” او گفت:.

پرسید که آیا او را در نظر عفو اگر اتهامات واصل پارسونز گفت: “من فکر می کنم که دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد.”

“در حال حاضر این چیزی است که من احساس می کنم” او گفت:. “شما نمی دانید تا زمانی که شما می شنوید همه حقایق است. اما در حال حاضر اگر این مورد تمام شده است پس از رفتن آنها برای انجام یک قانونی عمل می کنند و سپس آره اگر این سناریو تا کنون اتفاق افتاده است, من فکر نمی کنم آنها در حال رفتن به صرف هر زمان در زندان است.”

“ما نمی خواهد اجازه می دهد تا شهروندان مطیع قانون به طور هدفمند برای ورزش خود را به حقوق اساسی” پرشن اضافه شده در یک صدای جیر جیر لینک دادن به نظرات.

تبلیغات

این McCloskeys اول را به دست آورد توجه گسترده در اواخر ماه ژوئن پس از تصویربرداری دو اشاره سلاح گرم در جریان سرکوب شده بودند راهپیمایی گذشته اقامتگاه خود را در راه به خانه شهردار Lyda Krewson (D) به تقاضای او استعفا پس از او با صدای بلند بخوانید فعالان’ اطلاعات شخصی در یک livestream.

زن و شوهر گفته لوئیس پلیس که معترضین تجاوز در خصوصی و خیابان و که آنها “در ترس برای [خود] زندگی می کند.” اعتراض رهبر مورد اختلاف است ادعای خود گفت که دروازه به خیابان باز بود و تظاهرکنندگان صلح آمیز است.

گاردنر بررسی حوادث را به خود جلب کرده انتقاد شدید از مقامات جمهوری خواه از جمله سناتور. جاش هاولیجاشوا (جاش) دیوید HawleySt. لوئیس زن و شوهر اشاره کرد که اسلحه در اعتراض به نظر می رسد به عنوان ستاره مهمان در طی مجازی تهمت کمپین رویداد توییتر می گوید 130 حساب هدفمند در این هفته از حمله سایبری قانونگذاران صفر در توییتر دنبال هک عظیم تر (R-Mo.) و رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi, Blumenaur محکوم ‘فاحش سوء استفاده از قدرت توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر اورگان معترضان ماموران فدرال اعزام به پورتلند ندارد آموزش در شورش کنترل: NYT مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال بلوک بودجه برای CDC, تماس, ردیابی و آزمایش در جدید امداد بیل: گزارش بیشتر. در مصاحبه هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که این تحقیقات را یک “رسوایی” و این که زن و شوهر تا به حال حق را به محافظت از اموال خود را. پارسونز نیز اشاره کرد که او را در موضوع مورد بحث با تهمت و راه های رئیس جمهور به طور بالقوه می تواند دخالت کند.

علاوه بر این هاولی به نام در وزارت دادگستری برای راه اندازی یک حقوق مدنی پروب به گاردنر را برای تعیین اینکه آیا او بررسی McCloskeys نقض خود را “قانون اساسی درست است.”

گاردنر است را رد کرد و انتقاد او را دریافت و از تهمت و پارسونز. او در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه است که “در حالی که آنها همچنان به بازی سیاست با دست زدن به این موضوع گسترش اطلاعات غلط و تحریف حقیقت من حاضر به انجام این کار”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>