نعناع Covid ردیاب: در زمان, سرعت, هند می تواند به 1.5 میلیون نفر در پنج روز

به طور کلی, هند 440,135 فعال موارد که از صبح روز جمعه و 30,601 مرگ و میر نسبت داده شده به عفونت وزارت بهداشت داده ها نشان داد. هفت روز افزایش مرگ و میر است که 19 درصد بالاتر از 18 ٪ در آخر هفته. هفت روز نورد به طور متوسط در نظر گرفته شده برای این محاسبات برای به حداقل رساندن اثر فرار و تاخیر در گزارش.

از اوایل ماه ژوئن جدید عفونت و مرگ و میر شده اند رو به افزایش سریع تر در هند نسبت به دیگر بد-آمار کشور است. کشور سوم بیشترین تعداد فعال موارد پس از ایالات متحده و برزیل است. تلفات هفتم بالاترین در جهان است. میان بالا و مرگ و میر کشور (بیش از 10 ، 000 مرگ و میر) و هند ثبت کرده است بزرگترین افزایش مرگ و میر و دومین پرش در فعال موارد در طول هفته گذشته.

با موارد رو به افزایش هند امکانات بهداشتی () و نیروی کار همچنان تحت شدیدترین فشار است. برای جلوگیری از تمدید گسترش برخی از کشورهای در حال اجرای موضعی مستندات دوباره.

در میان ایالت ماهاراشترا (12,854) دهلی (3,745), Tamil Nadu (3,232) گجرات (2,252) و کارناتاکا (1,616) گزارش کرده اند که بیشترین مرگ و میر. این کشورها با هم حساب 77 درصد از تمام covid مربوط به مرگ و میر در هند است. اما تنها دو نفر از آنها کارناتاکا و تامیل نادو دیده می شود بزرگتر سنبله از میانگین ملی در آخرین هفت روز است.

از 12 متحده با فعال ترین موارد آندرا پرادش و کارناتاکا و بیهار گزارش داده اند که بزرگترین درصد جهش در مرگ و میر. از نظر فعال, موارد, آندرا پرادش, کرالا و بیهار منجر به افزایش در این دوره بر اساس هفت روز نورد به طور متوسط.

شایان ذکر است که کیفیت داده ها در موارد و مرگ و میر متفاوت در سراسر کشور و منطقه به دلیل عواملی مانند تفاوت در تست استاندارد و پروتکل های در حال دنبال شدن برای ضبط covid مربوط به مرگ و میر. برای مثال تامیل نادو تلفات شروع به پریدن کرد نزدیک به 600 در عرض یک روز در اوایل این هفته پس از دولت نسبت 444 زودتر مرگ و میر به covid-19.

در میان کشورهای با بیش از 10000 تا کنون موارد تامیل نادو و کرالا انجام داده اند ترین آزمایش در هر یک میلیون جمعیت در هر روز در دو هفته گذشته و بنگال و بیهار کمترین اطلاعات جمع آوری شده توسط هندو نشان داد.

در میان 15 منطقه با بیشترین تعداد موارد جدید در 48 ساعت گذشته بزرگترین درصد خوشه های گزارش شده توسط شش منطقه در آندرا پرادش—ویساکاپاتنام (71%), Guntur (33%) غرب Godavari (33%), East Godavari (31 درصد) Kurnool (24%) و آنانتاپور (23 درصد). در تعداد مطلق پونا و تانه در ماهاراشترا و بنگلور در کارناتاکا گزارش بزرگترین افزایش در موارد طول این دوره اطلاعات وارد شده توسط howindialives.com روز پنج شنبه نشان داد.

تا کنون حداقل 522 نفر از بیش از 700 منطقه در هند تا به حال حداقل یک covid مربوط به مرگ است. بمبئی (5,930 مرگ و میر) گزارش کرده است که بیشتر به دنبال تانه (2,181), چنای (1,947), پونه (1,620) و احمدآباد (1,568). بنگلور در کارناتاکا و در کلکته بنگال غربی دیگر مناطق با بیش از 500 مرگ و میر. این لیست شامل نمی شود دهلی نو که در آن دولت را فراهم نمی کند منطقه-wise data. دولت در سطح داده ها نشان می دهد دهلی نو (3,745 مرگ) است و دوم-بدترین عوارض پس از بمبئی.

[نمودار 3a و 3b]

Districts

مشاهده تصویر کامل

مناطق

Pune, Bengaluru and Thane

مشاهده تصویر کامل

پونا بنگلور و تانه

تعداد coronavirus عفونت است و احتمال افزایش در روزهای آینده با هند در حال حاضر به طور مداوم تست بیش از 300.000 نمونه در هر روز. با توجه به شورای تحقیقات پزشکی, نزدیک به 15.4 میلیون نمونه آزمایش شده اند که از روز شنبه نسبت به 13.1 میلیون نمونه از یک هفته پیش.

هند گزارش کرده است 1,287,945 coronavirus موارد در همه پس از آغاز شیوع این بیماری در اواخر ماه ژانویه است. اما تعداد واقعی افراد آلوده می تواند بسیار بزرگتر است. بسیاری از عفونت گزارش نشده برو به دلیل عدم وجود علائم یا تغییرات در تست و شیوه های گزارش. یک ميران بررسی در دهلی نو در اوایل این ماه [] یافت می شود آنتی بادی در نمونه ها از 23 درصد از شرکت کنندگان است که می تواند به معنای آنها آلوده شده توسط virus در حال حاضر. مجموعه ای از 60,000 آنتی بادی آزمایش های انجام شده در سراسر هند توسط خصوصی تشخیصی آزمایشگاهی Thyrocare یافت می شود آنتی بادی در 15 ٪ از آنها.

این به این معنی واقعی مرگ و میر ناشی از کوروناویروس می تواند بسیار پایین تر از اعتقاد بر این است که در هند و همچنین کشورهای دیگر است. از جمعه, 2.4 درصد از بیماران آلوده اند و تا کنون بر اساس اطلاعات دولت. متوسط جهانی است 4.1%.

از تمام موارد گزارش شده تا کنون 63 درصد یا 817,208 از بيمارستان مرخص شده بودند روز جمعه در مقایسه با 57% یک ماه پیش.

در ضمن جهانی coronavirus مورد تعداد عبور کرده 15.4 میلیون, از جمله بیش از 632,000 مرگ و میر و بیش از 8.7 میلیون بهبود (57%).

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>