ایران با گروه لینکلن پروژه می گوید آن را مطرح $16.8 میلیون در سه ماهه دوم سال 2020 آن را به عنوان رمپ تا خود را ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش های پیش از انتخابات عمومی ،

در یک پرونده با فدرال کمیسیون انتخابات ارسال شده در چهارشنبه گروه گفت: آن را صرف 7.2 میلیون دلار و $10.8 میلیون دلار پول نقد در دست. آن را نیز مدیون بیش از $263,500 در بدهی.

در میان سازمان برجسته ترین اهدا کنندگان میلیاردر مدیر صندوق پرچین Stephen مندل که به مبلغ 1 میلیون دلار نجیب زاده کسب و کار دیوید گفن که به 100.000 دلار و Bain Capital صندلی جاشوا Bekenstein که همچنین به $100,000.

تبلیغات

لینکلن پروژه تاسیس شد و در اواخر سال گذشته توسط جمهوریخواهان ناراضی با رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpIvanka تهمت رزین گویا از محصولات مواد غذایی در توییتر جلسات دفاع recusal: “من ترک انتخاب با من صداقت دست نخورده’ سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون برنده تگزاس رواناب بیشتراز جمله جورج کانویجورج توماس ConwayKellyanne کانوی در مغلوب ساختن پیشی جستن زاده کتاب: “من معتقدم که مسائل خانوادگی باید اهمیت خانواده’ تهمت توییتهایی ‘همه ما را از دست ندهید’ Ailes پس از کشیدن در فاکس لینکلن پروژه بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن از نعمت های بیشتر, شوهر از کاخ سفید مشاور کلیان کانویکلیان الیزابت ConwayDemocratic فوق العاده PAC به راه اندازی ‘وحشت زده مغلوب ساختن پیشی جستن’ آگهی های تلویزیونی منابع می گویند DeSantis undercutting جمع آوری کمک مالی برای حزب جمهوری خواه ملی کنوانسیون به دلیل اختلاف شخصی: گزارش دموکرات ها دیدن پیروزی در مغلوب ساختن پیشی جستن فرهنگ جنگ بیشترو عربستان استراتژیست های ریک ویلسون و استیو اشمیت در میان من.

این گروه متمرکز کرده است بسیاری از تلاش های خود در پاسخ سریع تبلیغات هجوم تهمت و کاخ سفید بر روی یک تخته سنگ از مسائل از جمله دولت در پاسخ به کروناویروس که به کشته شدن بیشتر مردم در ایالات متحده از هر کشور دیگری است و دیدن یک تجدید حیات در بسیاری از کشورهای.

ماه گذشته لینکلن پروژه منتشر تاول زبان روسی, آگهی, ارائه یک مدل “حمایت” از رئیس جمهور روسیه , ولادیمیر پوتین,ولادیمیر ولادیمیرویچ PutinAmerica نمی تواند ایستاده در حالی که روسیه نقش بازی در لیبی کنگره نیش ترمزی میزند مشت در نعمت طوفان تهمت خواستار ‘بیمار’ نویسنده 2016 پرونده به زندان بیشترگفت که “رفیق مغلوب ساختن پیشی جستن” است “یک بار دیگر” بدست پوتین برکت در اجرا تا ماه نوامبر انتخابات عمومی.

“مهم ترین حمایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت کرد در سال 2016 شد نه از خود رهبر سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSara Gideon برنده دموکراتیک مسابقه به چالش سوزان کالینز شومر هل برای رفع نمک کسر کلاه در آینده coronavirus امداد لایحه Dunford خارج از توجه به صندلی coronavirus نظارت پنل بیشتر [R-Ky.],” این آگهی ترجمه انگلیسی می خواند. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت مهم ترین حمایت در سال 2016 از رهبر بزرگ ما, ولادیمیر پوتین.”

گروه تبلیغات منتشر می شوند به زمان با اخبار روز, با, روسیه, آگهی آمدن تنها چند روز پس از گزارش های پدید آمده در روسیه ارائه نعمت برای تشویق طالبان برای کشتن نیروهای ائتلاف از جمله سربازان آمریکایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im