Vardhan سخنان آمد او پس از افتتاح بلوک جدید از Rajkumari Amrit Kaur OPD در روز پنج شنبه در AIIMS در اینجا به همراه وزیر امور خارجه برای سلامت Ashwini کومار Choubey.

“ما به تدریج در حال حرکت در جهت به پیروزی در نبرد در برابر این بیماری همه گیر. کمتر از دو درصد از COVID متاثر از بیماران بستری در Icu,” Vardhan گفت: با تشریح این کشور تلاش جمعی در برابر coronavirus یک وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت:.

آزمایشگاه شبکه تقویت شده است به طور قابل توجهی از یک در ماه ژانویه به 1,234 آزمایشگاه فعلا بیانیه ای گفت:.

تجمعی در مجموع 1,27,39,490 نمونه آزمایش شده اند تا ژوئیه 15. در مجموع 3,26,826 نمونههای آزمایش شده در چهارشنبه آن را گفت.

تست ظرفیت بیشتر خواهد شد افزایش به 10 لاخ آزمون در هر روز در 12 هفته Vardhan گفت که این همسان با به تدریج افزایش بازیافت موارد و به طور پیوسته افزایش شکاف میان بهبود و فعال موارد است.

“نشانگر این است که اقدامات انجام شده به عنوان بخشی از درجه پیشگیرانه و رویکرد فعال تحت” کل از دولت استراتژی در حال نشان دادن نتایج مثبت,” او گفت:.

Vardhan نیز خواسته مدیر AIIMS و دیگر مقامات به منظور تسریع در operationalisation مادر و کودک, بلوک سالمندان بلوک و جراحی بلوک به طوری که مردم می توانید درو مزایای بهداشت و درمان در اولین, این وزارتخانه در بیانیه ای گفت:.

وزیر خواست مقامات و روسای ادارات به انجام دقیق و جمعی از جلسات طوفان مغزی برای ارزیابی و تجزیه و تحلیل نوآورانه اقداماتی که می توان برای تضمین این که تمام بیمارانی که به AIIMS, دهلی نو, بهترین کیفیت, بهداشت و درمان.

“باید تحمل صفر برای فقیر/با کیفیت نامطلوب از مراقبت و نسبت به بيماران ناراحتی” او تاکید کرد در حالی که اصرار آنها را به اشفتگی فکری موقتی و پیشنهاد بیمار پسند اصلاحات.

وزرای بازرسی OPDs و تعامل با بیماران به بورس از امکانات.

ساخته شده در منطقه ای در حدود 6,300 متر مربع RAK OPD بزرگترین و شناخته شده OPD در هند. جدید RAK OPD بلوک همچنین دارای یک آزمایشگاه هوشمند ساخته شده در هزینه Rs 15 کرور.

آزمایشگاه متصل مختلف تجزیه و تحلیل و فن آوری در یک واحد یکپارچه گردش کار در این بیانیه گفت:, و اضافه کرد که قبل از تجزیه و تحلیل, تجزیه و تحلیل و پس از تجزیه و تحلیل تمام جسمی متصل شده توسط یک روبات مسیر و یکپارچه یکپارچه توسط فن آوری.

این ظرفیت برای توسعه به دو لاخ آزمون هر روز با دست زدن به ظرفیت بیش از 10 ، 000 بیماران هر روز بیانیه ای گفت:.

این یکی از بزرگترین چنین مسیر مبتنی بر آزمایشگاه اتوماسیون تاسیسات در سراسر آسیا و اقیانوس آرام و سفارش شده است و در کمتر از یک سال آن را گفت.

با توجه به بیانیه صادر شده توسط AIIMS این RAK OPD در جنوب شرق مسجد بید پردیس برتر بیمارستان طراحی و ساخته شده است با فضای گردش و تهویه انتظار مناطق مناسب به جای بلند 15,000 بیماران در هر روز.

ساختار یک طبقه همکف و هشت طبقه دیگر و سه زیرزمین. هر طبقه از ساختمان را پوشش می دهد مساحت حدود 6,300 متر مربع ساخت آن بزرگترین و شناخته شده OPD در هند.

“از آن ساخته شده است به decongest فضای کار در AIIMS و به ارائه سریع تر و بدون درز خدمات به بیماران خود. این نیز اتاق را برای گسترش برخی از خدمات مانند اورژانس و پزشکی هسته ای در بیمارستان اصلی” بیانیه ای گفت:.

این RAK OPD خانه 18 ادارات – 16 از آنها بالينی و دو تشخیصی با 270 اتاق مشاوره, 13 جزئی OTs و 50 درمان و روش اتاق.

یک دياليز مرکز مراقبت روزانه برای روماتولوژی و هماتولوژی بیماران مبتلا به درد درمانگاه آندوسکوپی مجموعه, لیزر و جراحی زیبایی OTs برای پوست در شب روش های مراقبت از برخی از ویژگی های منحصر به فرد این OPD این AIIMS گفت.

آن را به یک منطقه انتظار برای 800-1,000 بیماران در هر طبقه. مقررات ویژه برای افراد مسن و متفاوت-abled یعنی صف اولویت توالت ترمز ضد کاشی شده اند در محل قرار داده.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de