دهلی نو: گسترش coronavirus همه گیر در کشور و تاثیر آن بر کارگران مهاجر که در نیاز به تسکین فوری به احتمال زیاد تمرکز دو مهم مجلس در جلسات کمیته در روز چهارشنبه.

نمایندگان مجلس که بخشی از کمیته دائمی امور خانه و کار به بحث در مورد دست زدن به همه گیر و مزایای اضافی است که می تواند ارائه مهاجر کارگران که در بازگشت به روستاهای خود در طول مستند.

دو مجلس پانل دعوت دبیر خانه و کار, منشی, کوتاه اعضای خود را. تمرکز کمیته امور ریاست ارشد کنگره و رهبر سابق اتحادیه وزیر آناند شارما خواهد بود و اقدامات انجام شده توسط اتحادیه های دولت برای کنترل گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس در کشور همراه با هماهنگی با دولت های مختلف دولت و وضعیت کشور در آن زمینه.

کار این کمیته است که انتظار می رود به بحث در مورد تغییرات در قوانین کار توسط اتحادیه و دولت و ذینفعان’ مخالفت با این تغییرات است.

“اولین بخش از بحث را به تمرکز بر روی مراحل مختلف گرفته شده توسط دولت اتحاد و تغییرات ایجاد شده در قوانین کار. دولت های ایالتی نیز ساخته شده برخی از تغییرات پس از آن مسائل را نیز گرفته شود. البته برخی از دولت را برداشت تغییرات ایجاد شده در قوانین کار پس از مداخله به موقع توسط کمیته دائمی اما از آن خواهد شد جالب است بدانید که از نظر دولت” گفت: Bhartruhari مهتاب رئیس کمیته دائمی از کار.

مهتاب بیشتر گفت: این پنل همچنین انتظار می رود به بحث در مورد امکان گسترش مزایای کارکنان دولت بیمه کشاورزی (ESI) و کارکنان صندوق اندیش (EPF) به کارگران مهاجر و کارگران.

“شغل بحران است و ما می خواهیم به درک وضعیت و میزان مشکل از اتحادیه های دولت است. پس ESI و EPF مزایای بستگی دارد تعدادی از کارگران در واحدهای صنعتی ما می خواهیم به بررسی این که چگونه این می تواند مزایای ارائه شده به همه کارگران صرف نظر از تعداد افراد شاغل در یک واحد صنعتی,” او اضافه شده است.

اعضای کمیته پارلمانی در کار نیز انتظار می رود به تمرکز بر اقدامات انجام شده توسط دولت های مختلف دولت به عنوان برخی از کارگران مهاجر در حال حاضر شروع به بازگشت به کار به عنوان بیشتر واحدهای صنعتی در کشور در تلاش برای احیای فعالیت های اقتصادی.

“ما می خواهیم به می دانم که اگر وجود دارد برآورد تعداد کارگران مهاجر در این کشور و آنچه که برآورد تعداد کارگران مهاجر که در بازگشت به روستاهای خود در طول مستند. در حال حاضر زمانی که فعالیت های اقتصادی است که با شروع دوباره از ما می خواهند بدانند که چه مراحلی هستند که دولت گرفته شده زمانی که کارگران در حال ترک خانه متحده و رسیدن به دولت که در آن آنها شاغل هستند. است وجود دارد یک مکانیزم برای ضبط چگونه بسیاری از کارگران در حال رفتن به آن متحده است. چگونه دولت کار برای کارگران مهاجر اگر آنها نمی دانند که چگونه بسیاری از کارگران رفته اند که دولت ؟ ” گفت: مهتاب.

جلسه اصلی کمیته امور که قبلا برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن در حال حاضر به نام به دبیر خانه به مختصر اعضای آن است. “مدیریت Covid-19 همه گیر و هماهنگی با وزارت امور خارجه دولت مرحله به مرحله آنلاک, از سرگیری فعالیت های اقتصادی بین دولت و جنبش مردم و کالا و وزارت امور خارجه از آمادگی” جزئیات دستور کار جلسه در Rajya سبها سایت.

کمیته پارلمانی را آغاز کرده اند دیدار از هفته گذشته با سخت اجتماعی فاصله هنجارها در محل. در هفته گذشته شاهد جلسات علم و فناوری کمیته بیش از covid-19 و حساب های کمیته (PAC) در انتخاب افراد برای بررسی.

کمیته بهداشت و رفاه خانواده را ملاقات خواهد کرد در 4 اوت به بحث و شنیدن دیدگاه های اتحادیه وزیر بهداشت در covid-19 و مرتبط مشروط و کاهش طرح است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de