فضانورد سابق مارک کلی مطرح شده نزدیک به 13 میلیون دلار در سه ماهه دوم سال برای مبارزات انتخاباتی خود برای سرنگون کردن آن. مارتا McSallyمارتا الیزابت McSallyThe هیل Coronavirus گزارش: کریس کریستی می گوید تهمت تیم نبود مهاجم به اندازه کافی در اوایل COVID-19 بحران; تنش بین کاخ سفید Fauci جوش در سنا توافق هجز در حضور تهمت کنوانسیون در میان coronavirus سربازان ارتش کخ-حمایت گروه خواستار سنا به مخالفت با ‘کمک مالی از کشورهای در تبلیغات جدید تر (R) در آریزونا متناوب مجموع برای یک نامزد که در حال حاضر انباشته یکی از بزرگترین جنگ سینه از 2020 چرخه انتخابات.

کلی خواهد شد گزارش نزدیک به 24 میلیون دلار در ذخایر مبارزات انتخاباتی خود گفت: در روز سه شنبه. از $12.8 میلیون او مطرح گذشته 89 درصد از در آمد سهم کمتر از $100. متوسط اهدای اندازه بود $44 با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را.

پس از اعلام پیشنهاد خود را در برابر McSally سال گذشته کلی کشیده است در بیش از 44 میلیون دلاری قرار دادن او را در میان جمع آوری اعانه در سنا نقشه. او outraised او خواه حریف را در هر سه ماهه بیش از 17 ماه گذشته. McSally هنوز فاش دومین سه ماهه مالی مسافت.

تبلیغات

“ما همچنان به فروتنی توسط صدها هزار نفر از مردم پیکور در هر آنچه که آنها می تواند به دلیل آنها می خواهند برای دیدن علامت کلی تجربه و رویکرد مستقل به نمایندگی از Arizonans – دفاع از مراقبت های بهداشتی برای حمایت از کسانی که با شرایط از پیش موجود و مبارزه برای کشور ما در آمریکا,” کلی مدیر کمپین جن کاکس در بیانیه ای گفت.

McSally که منصوب به صندلی خود در اواخر سال 2018 پس از از دست دادن یک مسابقه برای آریزونا دیگر مجلس سنا صندلی در نظر گرفته شده است در میان آسیب پذیرترین جمهوریخواه امتیازهای تا برای انتخاب مجدد در سال جاری و کلی است که یکی از رهبران دموکرات سنا’ top استخدام چرخه.

جمهوری خواهان در حال حاضر برگزاری یک 51-47 اکثریت در مجلس سنا به این معنی است که دموکرات ها نیاز به انتخاب کنید تا یا سه یا چهار کرسی این چرخه بسته به اینکه کدام حزب برنده کاخ سفید – به دست گرفتن کنترل سنا در ماه نوامبر.

جمهوری خواهان تا حد زیادی بازی دفاع در این سال و فرصت های محدود برای به دست آوردن کرسی است. خود امتیازهای در حال مبارزه با سخت انتخاب مجدد مناقصه در کشورهای مانند کلرادو در ایالت کارولینای شمالی مین و مونتانا. در همان زمان دموکرات ها در حال مسابقه برای گسترش مسیر خود را به اکثریت سنا را مامور بالقوه انتخاب کنید تا فرصت های گرجستان, آیووا و تگزاس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de