Kathakili یک انگشت دست نشانده بگویید داستان از قلب و روح کرالا

Kathakili, a finger puppet, will tell stories from the heart and soul of Kerala

“چگونه به خوبی کار ما در واقع می دانیم کرالا?” می پرسد Lakshmi Menon است که در یک ماموریت برای جمع آوری داستان از قلب و روح از دولت است.

این کوچی بر اساس کارآفرین اجتماعی بود که پشت Chekutty, (پارچه ای عروسک های ساخته شده از upcycled Chendamangalam ساری که همواره انعطاف پذیری در کرالا سیل 2018) ایجاد کرده Kathakili یک انگشت های دست نشانده برای این پروژه است.

این ایده می گوید: لاکشمی است به معاون کشیش بخش داستان از نقاط مختلف کشور و ایجاد یک مکالمه در اطراف آنها.

برای شرکت مردم می توانند با ارسال یک داستان است که متصل به کرالا و یا نشان دهنده زندگی در دولت است. کسانی که خرید Kathakili می تواند یک تصویر با عروسک خیمه شب بازی و ارسال آن همراه با داستان به Facebook صفحه ایجاد شده برای این منظور است. داستان نمایش در خواهد آمد و به اضافه یک وبلاگ و بعد از آن ساخته شده را به یک کتاب دیجیتال.

داستان (شامل بیش از 15 احکام) می تواند در مورد هر چیزی از هنرهای نمایشی به هنرمندان صنایع دستی و یا میراث.

“ما به دنبال چیزی است که برداشته کردن اینترنت. این است که برای ایجاد یک حس غرور و افتخار در سرزمین مادری ما به ویژه در میان نسل جوان است که تا حد زیادی نادان از غنای میراث ما می گوید:” لاکشمی که او نیز اجرا می شود خالص زندگی اجتماعی و سازمانی است که در استخدام زنان سالمند و زنان معلول است. پروژه های خود را عمدتا شامل up-دوچرخه سواری و بازیافت.

ایجاد Kathakili سرگرم کننده بود, او می گوید. “من تصمیم گرفتم که یک طوطی خواهد بود. کرالا kilippattuمنحصر به فرد سنت روایت داستان از طریق یک طوطی. این پرنده در اینجا نیز به معنای نیاز به حفظ طبیعت” می افزاید: Lakshmi.

به عنوان به زودی به عنوان ایده راه اندازی شد در ذهن او به کار دادن به فرم و شکل به Kathakili. او با استفاده از کرالا handloom پارچه و نخ را دست نشانده و متصل لاستیک انگشتانه برای پوشیدن آسان. آن سبز رنگ با منقار قرمز.

Lakshmi Menon

Lakshmi Menon | عکس های اعتباری: H_Vibhu

لاکشمی می خواستم طوطی به یک هویت منحصر به فرد. “Katha به معنی داستان و kili به معنی طوطی در مالایالامی. و به عنوان نام نشان می دهد, طوطی تساوی با الهام از کرالا سنتی هنر kathakali. فقط به عنوان یک kathakali مجری پرنده می پوشد سفید و قرمز دوقلو شال می گوید:” لاکشمی.

درآمد حاصل از فروش Kathakili را نسبت خلاق کرامت یک ابتکار ملی برای کمک به صنعتگران و صنعتگران در طول بیماری همه گیر.

Kathakili می تواند برای خرید ₹100 از https://www.facebook.com/KadhaKili-108363397618700. داستان را می توان فرستاده شده به صفحه FB و یا ارسال بر روی واتساپ برای

+91 83300 21192.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>