کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی (D) امضا منظور دوشنبه الزامی تمام دانش آموزان و معلمان و استادان و بازدید کنندگان به عمومی یا خصوصی K-12 مدرسه ساختمان و یا امکانات پوشیدن چهره پوشانده اند.

“من ادامه خواهد داد به استفاده از هر منبع و ابزار های موجود برای این دولت به حفاظت از Kansans و نگه داشتن اقتصاد ما باز برای کسب و کار بدون در نظر گرفتن سیاسی پوش بک” کلی در بیانیه ای گفت.

سفارش معاف پوشش صورت نیاز در زمانی که مردم در حال غذا خوردن یا انجام فعالیت های است که نمی توان با خیال راحت انجام شده با یک ماسک و یا دیگر چهره پوشش. آن را نیز معاف کودکانی که دانش آموزان و کسانی که زیر 5 سال و همچنین افراد با شرایط پزشکی که جلوگیری از آنها را از پوشیدن چهره و پوشش.

تبلیغات

این منظور نیز حکم شش پا اجتماعی فاصله به جز در شخص آموزش در کلاس های درس که در صورت پوشش استفاده می شود. آن را نیز نیاز به دست عفونی در تمام کلاس های درس است و تمام دانشجویان و استادان بهداشتی کردن دست خود را کمتر از یک بار در هر ساعت.

کلی نیز به اشتراک گذاشته جزئیات یک سفارش است که تاخیر مدارس از شروع هر فرد در آموزش از ماه اوت تا سپتامبر. 8. کلی تنها می تواند ثبت سفارش آن است که اگر مورد تایید کانزاس هیئت مدیره آموزش و پرورش.

فرماندار هفته گذشته اعلام کرد که مدارس در دولت را باز نکنید تا بعد از روز کارگر بود و گفت که او برنامه ریزی شده برای به اشتراک گذاشتن جزئیات اجرایی نظم دوشنبه.

“این بیشتر از سه هفته را فراهم مدارس زمان برای کار کردن با خود به شهرستانهای لازم کاهش منابع مانند ماسک, دماسنج و ضد عفونی کننده دست در حالی که ارائه محلی ولسوالی زمان به طور کامل بررسی گزینه های درسی از هیئت دولت از آموزش و پرورش به شکل از چه استراتژی برای خود منطقه” کلی گفت: در بیانیه روز شنبه.

“قرار دادن نزدیک به نیم میلیون نفر از کودکان و نوجوانان و اعضای هیات علمی در, روزانه, زیادی, تجمع در مقابل دقیق از آنچه کارشناسان بهداشت خواسته اند که ما را به انجام,” او اضافه شده است.

به منظور به تأخیر انداختن مدارس از افتتاح نیز شامل دو و میدانی و سایر فعالیت های فوق برنامه.

تبلیغات

هیئت مدیره ساخته شده از هشت جمهوریخواه و دو دموکرات است که قرار است یک جلسه در روز چهارشنبه با توجه به کانزاس سیتی استار.

هیئت آموزش و پرورش مصوب بازگشایی ارشاد از دولت و وزارت آموزش و پرورش در هفته گذشته. برگ های آن تصمیم به مناطق در نحوه کار مدارس, آیا با فرد, آموزش مجازی, آموزش و یا ترکیبی از این دو بسته به سطح COVID-19 شیوع بیماری در جوامع خود را با توجه به روزنامه.

کانزاس گزارش شده است و در مجموع 23,544 coronavirus موارد و 318 مرگ و میر با توجه به دولت داده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de