محققان مظنون آتش سوزی در آریزونا حزب دموکرات مقر

محققان گفتند که مظنون آتش سوزی در یک آتش سوزی که باعث خسارت عمده صبح روز جمعه در آریزونا حزب دموکرات ستاد سیمرغ است.

“پس از … مجموعه ای از شواهد و مدارک آنها مشخص بود و در واقع یک انسان ناشی از آتش” Phoenix Fire Department سروان. راب McDade گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

تحقیقات مربوط به آتش سوزی همچنان ادامه دارد و ققنوس اداره پلیس خواسته است افرادی که در منطقه بودند پنجشنبه شب یا اوایل صبح جمعه به هشدار آنها را با هر گونه اطلاعات جدید است.

تبلیغات

“این بسیار ناراحت کننده” گفت: استیون Slugocki رئیس Maricopa County حزب دموکرات است. “ما از دست داده ایم همه مسائل ما, کامپیوتر, تجهیزات, پرینتر, فایل های … این همه از بین رفته اند.”

هیچ کس در داخل ستاد در زمان آتش است.

“ما در حال همکاری کامل با مقامات محلی به عنوان آنها همچنان تحقیقات خود را به شب گذشته به آتش کشیدند. ما سپاسگزار برای کسانی که ابراز عشق و نگرانی برای کارکنان ما بودن و ما حتی بیشتر سپاسگزار به اولین پاسخ دهندگان بودند که در صحنه شب گذشته و امروز. ما تشویق مردم برای کمک به مقامات محلی در کار خود را و ما در حال ادامه کار ما با خیال راحت و از راه دور” آریزونا حزب دموکرات در بیانیه ای گفت.

آریزونا حزب جمهوری خواه اضافه شده است که “هر فرد از ارتکاب یک عمل خشونت به ویژه با انگیزه های سیاسی, خشونت علیه هر فرد یا گروه در آریزونا باید پاسخگو باشند و محاکمه به حداکثر میزان از قوانین ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>