داخلی FEMA یادداشت نشان می دهد آریزونا coronavirus بیماران گرفته شده و به نیومکزیکو بیش از کمبود نیروی انسانی: گزارش

داخلی, یادداشت را از سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) نشان داد coronavirus بیماران در آریزونا گرفته شد به نیومکزیکو به دلیل کمبود نیروی انسانی و کمبود تخت بیمارستان.

این یادداشت به دست آمده توسط ABC Newsمشخص نیست که چگونه بسیاری از بیماران منتقل شدند در سراسر مرز دولتی. آریزونا است که در میان کشورهای جنوب و غرب ایالات متحده در حال حاضر دچار یک رکورد افزایش coronavirus موارد است.

با توجه به آریزونا وزارت بهداشت 86 درصد از تخت های بیمارستانی در حال حاضر در حال استفاده در کشور از 91 درصد در اوایل این ماه.

تبلیغات

این یادداشت همچنین گفت: 85 درصد از مراقبت ويژه تخت در استفاده در گرجستان که در آن coronavirus موارد یافت در هفته های اخیر. سلامت رهبران در دولت گفت: Fox 5 جمعه که بیمارستان ها شاهد یک جهش بزرگ در بیماران است.

در آرکانزاس چشمه های آب گرم منطقه گزارش 198.1 درصد افزایش در موارد جدید این هفته با 145 جدید مورد این یادداشت گفت و اشاره کرد که بسیاری از موارد در Ouachita رودخانه واحد ،

Ouachita رودخانه مانند ده ها تن از دیگر زندانهای سراسر کشور شده است و یک کانون برای این بیماری است.

همه گیر همچنان به رشد در ایالات متحده ضبط بیش از 1000 coronavirus-مرگ و میر ناشی از جمعه برای چهارمین مستقیم روز این هفته با توجه به COVID پیگیری پروژه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>