بنگلور:
با شهر شاهد یک افزایش شدید در COVID-19 مورد در چند روز گذشته در کارناتاکا دولت دارای inter-state مسافران مسئول جهش در عفونت کرد و گفت کسانی که از نقطه داغ متحده مانند ماهاراشترا می توانست به ارمغان آورد و عفونت است. دولت وزیر آموزش پزشکی K Sudhakar وجود دارد گفت: هیچ جامعه انتقال این بیماری همه گیر و اضافه کرد اگر آن را به توان مورد تعداد عفونت خواهد بود در حال اجرا به ‘lakhs.’ Sudhakar در شارژ کارناتاکا vis-a-vis COVID-19 مدیریت گفت PTI جهش در موارد محدود بود به اتفاق می افتد اما گفت که دولت “هوشیار رویکرد” آهسته گسترش ویروس توسط دو ماه در این شهرستان است.

سرمایه دولت است که تا کنون گزارش شده 29,621 موارد مثبت از جمله 6,540 ترشحات و 631 مرگ و میر. با توجه به Sudhakar زمانی که مستند بود کاسته مردم از نقاط مختلف کشور از جمله شيوع ایالت ماهاراشترا آندرا پرادش و Telangana, آمد, به, Karnataka. “همانطور که می دانید بنگالور یک شهر بین المللی ، بنابراین از هر گوشه و گوشه ای مردم به اینجا آمدند. زمانی که آنها آمد و آنها را آگاه از آنچه که آنها قرار است انجام دهد (سلامت احتیاطی ظاهرا) و آنها را گسترش عفونت” او متهم شده است. افزایش coronavirus موارد با توجه به Sudhakar بود به اتفاق می افتد در هر شهر و هر دولت به دلیل پدیده جهانی این بیماری است. دولت است و تاخیر در آن دو ماه دیگر در مقایسه با کشورهای دیگر آن را به عنوان “هوشیار” او گفت:. “من دور شستن نقش دولت.

دولت می تواند انجام هر بیت شامل برای درمان آنها, اما شهروندان باید همکاری کنند. جامعه باید به طور فعال به جلو آمده و در کنترل این بیماری همه گیر” او اشاره کرد. وزیر حکومت جامعه گسترش این بیماری در بنگلور هر چند این شهر شاهد یک مقیاس گسترده-در موارد. Sudhakar نگهداری می شود که او نمی تواند می گویند که وجود دارد جامعه گسترش مگر در مواردی که وجود دارد مناسب پژوهش است. “اگر این مورد (جامعه گسترش) آن را نداشته اند در هزار آن شده اند که در lakhs” Sudhakar گفت. گسترش است که هنوز هم در سطح اول و دوم و سوم در سطح جامعه گسترش می تواند مانع با دولت proactiveness و متوجه رفتار شهروندان” او اضافه شده است. صحبت در مورد اقدامات انجام شده توسط دولت گفت: Sudhakar 8,134 محلی نظرسنجی غرفه در سطح نیروی کار کمیته شده اند تشکیل شده که نقش مهمی را همراه با افسران سازمان های مختلف.

او اضافه کرد که دولت در تلاش بود برای جلوگیری از گسترش آن در سطح خرد و حتی به عنوان تست نمونه ramped شده. در حالی که دولت کلمپ یک مستند تا 22 ژوئیه برای جلوگیری از گسترش ویروس آن را های مختلف اقدامات کلیدی مانند درب-به-درب نظرسنجی حتی به عنوان شهروندان جسارت در طول این زمان بدون دلیل معتبر است که بدون هیچ سخت. شدت اجرای محدودیت دولت امیدوار به شکستن ویروس های زنجیره ای. به یک سوال, وزیر رد هر گونه کمبود در زندگی صرفه جویی در مصرف داروهای مربوط به کروناویروس درمان است. “وجود دارد هیچ کمبود. ما به اندازه کافی و بیشتر. ما دستور داده اند بیشتر است. کاملا وجود دارد هیچ کمبود داروهای,” او اضافه شده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de