هند تولید ناخالص داخلی به قرارداد 6.1% در FY21 می گوید: Nomura

بمبئی:
فعالیت های اقتصادی همچنان ضعیف باقی می ماند و منجر به 6.1 درصد انقباض در هند تولید ناخالص داخلی در مالی جاری خارجی کارگزاری گفت: در روز سه شنبه.

رزرو بانک است به احتمال زیاد به تامل در آینده سیاست را نقد کنید در ماه اوت و کاهش نرخ بهره با 25 واحد در ماه های اکتبر و دسامبر, بررسی, ژاپنی, کارگزاری Nomura گفت: در یک گزارش.

تمام تحلیلگران انتظار یک انقباض در تولید ناخالص داخلی با توجه به COVID-19 همه گیر است که تحت تاثیر هر دو نیروهای عرضه و تقاضا در اقتصاد از مارس. داده های رسمی نیز نشان می دهد با افزایش نرخ تورم خواهد شد که بیشتر کشیدن پایین تولید ناخالص داخلی در شرایط واقعی.

Nomura گفت: ژوئن سه ماهه خواهد بود ‘نادر از یک چشم انداز رشد و اقتصاد خواهد قرارداد با 15.2 درصد و تولید ناخالص داخلی خواهد شد هرگز به قلمرو مثبت در بخش باقی مانده از این مالی.

آن را تخمین زده می شود انقباضات 5.6% در ماه سپتامبر سه ماهه 2.8% در ماه دسامبر سه ماهه و 1.4 درصد در ماه مارس سه ماهه که به کامل مالی تولید ناخالص داخلی در منفی 6.1 درصد.

“به طور کلی تقاضای کل در ادامه به تاخیر کل عرضه به خصوص به دلیل ضعف خدمات و فعاليت رام شهری مصرف و تقاضا ،

تقاضای گرفته شده بزرگتر از ضربه از این مستند به احتمال زیاد منعکس بالاتر احتیاطی پس انداز توسط مصرف کنندگان در راستای افزایش درآمد و عدم قطعیت است. در مقابل طرف عرضه است و تنها محدود به میزان لازم الاجرا توسط قوانین آن گفت.

کارگزاری گفت: رشد برآورد شده وارد و پس از تجزیه و تحلیل ‘فوق العاده’ فرکانس بالا شاخص های مختلف مانند تحرک شاخص اشتغال و تقاضای برق به اینسو انسو جمع کردن جهت مسیر رشد.

در سیاست های پولی مقابل آن گفت: RBI است که در حال حاضر کاهش نرخ تجمعی 1.15% از زمان شروع این بیماری همه گیر است هنوز رتبهدهی نشده است.

“ما باور نمی کنیم این است که در پایان از کاهش چرخه به دلیل نصب خطرات رشد و نسبتا صدمه ندیده میان مدت از نظر خوش خیم تورم” آن گفت:, و اضافه کرد که با توجه به محدودیت های مالی در کنار بانک مرکزی را مجبور به انجام بلند کردن اجسام سنگین.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>