هند و انگلستان تأیید تعهد نسبت به توافقنامه تجارت آزاد

دهلی نو:
هند و انگلستان را تأیید تعهد خود را برای رسیدن به یک توافقنامه تجارت آزاد (FTA) با توجه به تقویت بیشتر روابط اقتصادی بازرگانی این وزارتخانه گفت: در روز شنبه.

این موضوع مورد بحث قرار گرفت در 14 مشترک اقتصادی و کمیته تجارت (JETCO) جلسه بین دو کشور در روز جمعه. آن شرکت را به ریاست تجارت و صنایع وزیر Piyush Goyal و انگلستان وزیر امور خارجه در امور تجارت بین المللی الیزابت خرپا.

آنها با کمک وزیر امور خارجه در امور تجارت و صنعت Hardeep سینگ پوری و انگلستان همتای Ranil Jayawardena.

Goyal و خرپا “تأیید مشترک خود را در تعهد به یک موافقتنامه و نسبت به برداشت اولیه معاملات در یک صحنه به شیوه ای” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت. آن اضافه شده است که پوری و Jayawardena باید جلسات ماهانه برای تشدید گفتگو.

همچنین تصمیم گرفته شد که یک جلسه رهبری Goyal و خرپا برگزار خواهد شد در پاییز سال 2020 در اینجا به حمل به جلو گفت و گو است.

در یک موافقتنامه دو شرکای تجاری از بین بردن یا کاهش عوارض واردات حداکثر تعداد کالا داد و ستد بین آنها است.

در این بیانیه همچنین گفت که co-صندلی چراغ کسب و کار مشترک گروه های کاری در علوم زيستي و بهداشت فناوری اطلاعات و ارتباطات و, مواد غذایی و نوشیدنی, راه اندازی در آخرین JETCO ساخته شده و توصیه های خود را به وزیران.

“هر دو طرف حل و فصل به همکاری در بخش بهداشت و درمان به خصوص با در نظر گرفتن این حال همه گیر از COVID-19” آن گفت:.

تجارت دو جانبه بین دو کشور بود در 15.5 میلیارد دلار در 2019-20 در برابر دلار 16.87 میلیارد دلار در 2018-19.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>