هند Inc خواب بیدار مارس از ماشین آلات

“این بسیار دشوار است برای شروع و توقف و سپس دوباره شروع” کمال بالی, رئيس جمهور و مدیر عامل ولوو در گروه هند بود که بخشی از این تماس بعد گفت: نعناع. “این مستند می تواند برای یک هفته اما مشکل این است که برای دریافت زنجیره تامین تا بازگشت دوباره” او اضافه شده است. این شرکت اجرا می شود سه کارخانه در بنگلور.

کارناتاکا در نهایت اجازه داده کارخانه به کار گیرند اما چشم انداز “توقف-شروع” در ادامه به نگرانی در صنعت کاپیتان. در طی یک ماه در سراسر کشور, تولید کنندگان مختلف تا به حال به طور موقت به حالت تعلیق عملیات به عنوان کارکنان آزمایش مثبت برای covid-19.

از جمله اختلالات را تقویت و در این مورد بیشتر اتوماسیون در کارخانه ها—تغییر قابل توجهی به کسب و کار هندی همیشه ترجیح نیروی کار ارزان به گران, ماشین آلات. در حال حاضر تقریبا هر بزرگ و کوچک شرکت برنامه ریزی سناریو در مورد انجام چیزهای بیشتر با تکنولوژی.

“اتوماسیون باید با اهداف خاص و اهداف آن را افزایش ارسال این بیماری همه گیر. چگونه ما اجرای کارخانه ما اگر دیگری وجود دارد همه گیر? آیا من می توانم اجرای کارخانه در 70 درصد ظرفیت از طریق نظارت از راه دور از فرآیندهای؟” بالی پرسید. “ما نیاز به اطمینان حاصل شود که وابستگی ما به دستی کار است که به تدریج کاهش می یابد. ما سطح بعدی از سرمایه گذاری خواهد بود بیشتر در مورد اتوماسیون بیش از هر چیز دیگری,” او گفت:.

معکوس مهاجرت نیروی کار حتی اگر موقت مطرح شده زنگ زنگ. و پس از آن وجود اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. ماشین آلات بر خلاف مردان می تواند اطمینان حاصل شود contact-less ساخت. کمی تعجب, شرکت های فروش راه حل های اتوماسیون گزارش های در تقاضا.

ربات ساز, روبات های جهانی گفت: سوالات از حرکت سریع کالاهای مصرفی (FMCG) شرکت ها توسط 10-15 ٪ (تجهیزات پزشکی بخش است و طبعا گزارش 50 درصد رشد در پاسخ به سوالات) نسبت به قبل از covid ماه. Milagrow HumanTech یک ساز از خدمات روبات ها گفت که واحد خرید و فروش روباتیک جاروبرقی افزایش 400% در ماه ژوئن سه ماهه در مقایسه با مشابه سال پیش دوره است.

در کنار نرم افزار IBM ذکر شده سه تا چهار برابر افزایش در تعداد درخواست ها از اواسط به شرکت های بزرگ به طور خودکار فرآیندهای.

“این بسیار روشن است که با سرعت از اتوماسیون تصویب شتابان” آنو Madgavkar شریک در McKinsey Global Institute (MGI) گفت. “Back-of-the-فروشگاه مشاغل مانند حسابداری, کسب و کار عملیات پردازش حقوق و دستمزد و ساعت کار در میان دیگران بودند به هر حال گرفتن خودکار. در حال حاضر front-of-the-فروشگاه نوع از مشاغل در حال گرفتن خودکار سریع تر است. این شامل بازاریابی و فروش و یک کلاس از مشاغل که در آن دانش و تخصص کمیاب است,” او اضافه شده است. به عنوان مثال او اشاره تعمیر کار در تولید فناوری است که می تواند در حال حاضر هدایت از راه دور از طریق واقعیت مجازی است.

واقعیت تلخ این است که به عنوان هند پرس شتاب دهنده در اتوماسیون این امر جابجایی شغل بیش از کوتاه مدت به میان مدت. یک ربات می تواند جایگزین سه یا بیشتر مردم است.

یک 2019 مطالعه توسط MGI یافت که در هندوستان 44 میلیون مرد و 12 میلیون نفر در خطر آواره اتوماسیون سال 2030. MGI chalked از حالات مختلف و این فرضیات منعکس “mid-point” سناریو. که جابه جایی می تواند رخ دهد خیلی زودتر با covid-19 تنظیم مجدد.

خودکار های آینده در حالی که لازم است افزایش پرسش دشوار است. هند را از طریق یک دوره از تنظیم که در آن نیروی کار نیاز خواهد بود به <url> پس از tech-فعال مشاغل با مهارت بالاتر تعصب. با توجه به هند بزرگ جمعیتی چقدر آسان خواهد بود ؟ و زمانی که باید هند شروع مجدد قطعه سازی نیروی کار خود را?

“این یک سوال است که در هوا. آن است که مورد بحث در هر صنعت فروم در هر تعامل دولت. مردم از راه های مختلف به دنبال در آن—برخی طلبانه برخی از مثبت” Sandeep Maini رئیس در Maini گروه های متنوع تولید کننده گفت.

“واقعیت این است که اتوماسیون آینده است و ما باید به upskill. به جای توطئه سناریوهای مختلف و زمانی که آن اتفاق می افتد, ما نیاز به پایین به کار است. Covid-19 ماشه برای انجام کارهای بسیار زودتر از شما می خواستم به,” او اضافه شده است.

کم هزینه درایو

اشتباه نکنید هند در حال حاضر دارای یک آبپاش از خودکار و یا کارخانه های هوشمند. شرکت های چند ملیتی و بزرگ, هندی, شرکت ها سرمایه گذاری کرده اند در گرینفیلد گیاهان است که مطابق با صنعت 4.0 معماری. که در مورد ادغام عملیاتی فناوری اطلاعات و تکنولوژی این کارخانه با تکیه بر طیف وسیعی از تکنولوژی برش لبه مانند هوشمند سنسور مشترک ربات ها, اینترنت, از همه چیز, cloud computing, انسان و ماشین رابط 3D چاپ و هوش مصنوعی (AI) برای رساندن بهره وری است که بهترین در کلاس.

وجود دارد GE دقت مهندسی کارخانه در Chakan در نزدیکی پونا Mondelēz هند شکلات-ساخت تسهیلات در آندرا پرادش را در روپیه شهرستان بوش با مسئولیت محدود, خودرو, محصولات گیاهی در Bidadi ولوو گروه موتور دیزل کارخانه در پیتهمپور در Madhya Pradesh, هوندا, روروک مخصوص بچه ها گیاه در Vithalapur در گجرات و لوید تهویه مطبوع کارخانه در راجستان Ghiloth, در میان دیگران.

و در عین حال هند در رتبه های پایین در سلسله مراتب رباتیک تصویب—11th سالانه ربات تاسیسات در سطح جهانی با زیر 5000 واحد نصب شده در سال 2018 داده ها از فدراسیون بین المللی رباتیک نشان داد. در مقایسه چین نصب شده 154,000 روبات و ژاپن 55,000.

در حال حاضر خودرو جزء سازندگان انتظار می رود برای به دست گرفتن رهبری, اما بالاتر تصویب شده است همچنین انتظار می رود از مهندسی و الکترونیک شرکت های تولیدی. کوچک و بعید است که به سرمایه گذاری در صنعت 4.0 فن آوری است که راه بیش از حد سرمایه های فشرده. کم هزینه اتوماسیون که در آن بازده را می توان در عرض یک سال می تواند در رواج است.

Tushar Arora نسل چهارم است در این خانواده است که دارای توانایی های هند پیستون & حلقه با مسئولیت محدود یک تولید کننده که محصولات استفاده می شود در دو چرخ. او طول می کشد این نویسنده در اطراف کارخانه خود را در Ghaziabad. پردیس بسیاری از میریزد ساخته شده در اطراف چمن و یک معبد. داخل گیاهان کارکنان پوشیدن یک ماسک و یک سپر صورت آنها به عنوان کار ماشین آلات.

این شرکت آغاز شده و در سال 1968 و در طول دهه انباشته شده بسیاری از ماشین آلات که دیگر علاقه داشتن به. ماشین های قدیمی تر در حال حاضر تعمیرات اساسی بوده است به آنها را به سرعت. “بسیاری از فرآیندهای دستی شده اند و خودکار. بیش از چند ماه آینده ما خواهد خلاص شدن از انتخاب و محل فعالیت. آن است که تکراری” Arora گفت.

“انتخاب و محل” اشاره به کارگران چیدن قطعات از یک سینی و یا ماشین آلات و تغذیه آن را به یک ماشین. توانایی های هند است که سرمایه گذاری در دروازه ای که در حال حاضر به طور خودکار این فعالیت است. زیر بشکهای نوع کم هزینه ربات با یک عمودی و یک حرکت خطی. شرکت های بزرگتر تکیه بر پیچیده تر روبات ها برای انجام همان کار است.

“ما در حال حاضر 100 قطعات یک ساعت با هفت نفر در یک خط. با اتوماسیون جدید ما در حال هدف قرار دادن 120 قطعات یک ساعت با پنج نفر. اگر من نجات دو نفر در یک شیفت آن است که صرفه جویی از شش در سه شیفت. نقص را پایین 50%,” Arora گفت. “با همه گیر مردم هنوز هم تمایلی به بازگشت به کار. بسیاری از چیزهایی که ما در حال برنامه ریزی برای اجرا دیگر تبدیل شده است در کوتاه مدت در حال حاضر,” او اضافه شده است.

ربات زمین بازی

در یک گوشه ای از Milagrow در Gurugram می ایستد RoboJulia به نام بعد از جولیا رابرتز و RoboDiCaprio به نام بعد از لئوناردو دی کاپریو. آنها ربات های انسان نما—در حالی که جولیا 5.25 ft قد بلند یک رستوران تحویل ربات DiCaprio تلفن همراه نمایشگاه ربات است که می تواند به استقبال بازدید کنندگان و راهنمای آنها. هر دو روبات ها قادر به تصمیم گیری مسیر خود را در یک طبقه.

“تکنولوژی رباتیک به مانند انسان است. تا زمانی که و مگر اینکه درجه آزادی ربات بدون استفاده از” Rajeev Karwal بنیانگذار Milagrow گفت. “این روبات شکل نقشه خود را. در یک رستوران روبات ها می تواند تصمیم گیری در زمان واقعی است مسدود منطقه است.”

آن را در اوایل روز—جولیا به تازگی راه اندازی —اما Karwal فکر می کند این است که در آینده به لطف اجتماعی فاصله. در حال حاضر تقاضا برای خدمات دیگر روبات ها مانند کف پاک کننده است که در نقطه اوج.

“ما تا به حال داده شده تا در B2C فضا (top-end طبقه تمیز کردن روبات ها گران قیمت هستند و می تواند هزینه 80,000). حدود 70% از فروش از تاسیسات و مهمان نوازی شرکت های مدیریت. پست covid روند وارونه شده است. شهروندان ارشد هرگز خریداری روبات زودتر. در حال حاضر 25 درصد از تقاضا است و از شهروندان ارشد” Karwal گفت.

صفحه اصلی اتوماسیون می تواند مرز بعدی برای رباتیک اما همانطور که در حال حاضر در صنعت خدمات آن است که نرم افزار رباتها و هوش مصنوعی است که حکومت به جای شب بسر بردن.

یک سال پیش IFFCO-توکیو General Insurance Co. Ltd معرفی هوش مصنوعی مبتنی بر سریع حل و فصل ادعای ابزار برای خودرو ادعا می کند. با استفاده از آی بی ام کامپیوتر بینایی و شبکه عصبی مبتنی بر تکنیک های سیستم آمار و ارقام از میزان آسیب به یک ماشین. دستگاه تغذیه با 10 ، 000 تصاویر از وسایل نقلیه آسیب دیده—این تصاویر بیشتر تغذیه بیشتر از آن می آموزد.

مشتریان شرکت ها عکس از وسایل نقلیه آسیب دیده از طریق یک برنامه است. “نگاهی به عکس های این ابزار به ما می گوید واقعی لیست از قطعات هستند که با توجه به تعمیر و یا جایگزینی. ما باید خودمان را محدود به 50 ماشین شخصی مدل” Seema گور مدیر اجرایی و رئیس آن در IFFCO-توکیو General Insurance Co. Ltd گفت.

این شرکت دیگر نیاز به یک نقشه بردار به یک فیزیکی مراجعه به بازرسی خودرو. “این کاهش می یابد ما زمان چرخش. یک نقشه بردار مشغول بود و این روند در زمان دو-سه روز است. با AI ما در حال حاضر قادر به انجام آن در عرض چند دقیقه. این دستگاه می دهد برآورد بازپرداخت و آن است تا به مشتری برای قبول یا رد آن,” او اضافه شده است. این شرکت حل و فصل بیش از 10 ، 000 ادعا می کند از طریق هوش مصنوعی ابزار تا کنون.

نرم افزار رباتها تکامل یافته اند در سریع کلیپ. در واقع رباتها در حال حاضر باید یک مقدار مشخصی از شناختی درک. آنها نیز تکامل یافته از خودکار حجم بالا کار تکراری مثل یک BPO به اجرای کار منحصر به فرد مانند ادعای حل و فصل است. آنها در تقاضا.

“توانایی شرکت ها برای خدمات مشتریان در حال رخ دادن است چرا که کارکنان در حال کار از خانه. کسانی که در حال حاضر سرمایه گذاری در اتوماسیون در حال پیدا کردن آن آسان به پاسخ. کسانی که به دنبال به طور خودکار در سرعت سریع تر,” کمال Singhani شریک مدیریت جهانی خدمات کسب و کار در IBM India/جنوب آسیا گفت. رباتیک اتوماسیون فرآیند (RPA) سرمایه گذاری می تواند به طور بالقوه کاهش هزینه عملیات بین 30 ٪ و 70 ٪ او اضافه شده است.

دشوار گذار

وجود دارد بسیاری از طعم دهنده به ماهیت کار جابه جایی. رباتیک اتوماسیون فرآیند حذف کارگر یقه سفید. روبات در کارخانه طبقه جای یقه آبی. صفحه اصلی اتوماسیون می تواند جایگزین میلیون ها نفر از “خدمتکاران” هند طبقه متوسط در استخدام به عنوان قیمت از تمیز کردن روبات ها قرار می گیرند.

با اینحال در دهه آینده بسیاری از مشاغل جدید انتظار می رود ایجاد می شود. اما کسانی که آواره می تواند پیدا کردن آن سخت تر به جدید شغلی انتقال. زنان به خصوص ممکن است پیدا کردن آن سخت تر به upskill خود را برای فرصت های جدیدتر تشدید نابرابری.

سابینا Dewan, رئيس جمهور و مدیر اجرایی JustJobs شبکه یک اتاق فکر اشاره کرد که کارگران یقه سفید می تواند بهتر خواهد بود چرا که آنها هر دو دسترسی به منابع مختلف) و آموزش در حالی که یقه آبی کارگران در یک نقطه ضعف رقابتی.

“نیز وجود دارد که تفاوت در سراسر کسب و کار در توانایی خود را برای اتخاذ فن آوری پیشرفته, سرمایه گذاری در آموزش و درو بالاتر بهره وری در مقابل کسانی که نمی توانیم به انجام این کار. این نابرابری در میان کارگران و کسب و کار به این معنی است که فن آوری است که به احتمال زیاد به تعمیق نابرابری در اقتصاد ما; نابرابری است و سرانجام بدی را برای رشد,” او گفت:.

وظیفه پیش رو برای دولت ها و شرکت ها قطع شده است. آنها را به ساحل تا کسب و کارهای کوچک و کارگران از طریق دسترسی به مقرون به صرفه تکنولوژی skilling اساسی امنیت اجتماعی است. و تمرکز بر روی داده های توافق نامه.

“دولت باید محدود اطلاعات در برنامه به طور خودکار است که باعث می شود آن را سخت را برای آنها به طرح. شرکت تن داده است که نگه داشتن آنها به خود را دارند. داده ها می تواند ارزشمند در کمک به سیاستگذاران درک دامنه و مقیاس تغییر و تامینی برای آن” دیوان گفت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>