هند-بوتان جدید باز مسیر تجارت به منظور تسهیل در اتصال بین دو کشور

THIMPU:
هند و بوتان را افتتاح مسیر تجارت بین جیگن در غرب بنگال و Pasakha در بوتان.

“خوشحال است که از دیروز یک تجارت جدید مسیر باز شده است بین بوتان & هند است. این پیوند بین جیگن و Ahlay, Pasakha را تسهیل connectivities میان دو کشور در این COVID 19 بار بیشتر تقویت کنیم و ارتباط خاص. یک گام به جلو!” سفیر هند به بوتان Ruchira Kamboj گفت: در یک صدای جیر جیر.

روز چهارشنبه کنسولگری هند Phuentsholing توییتی 28-ویدئو دوم و نوشت: “جشن های بسیار! دوشیزه حرکت وسایل نقلیه حمل اجناس و کالاها از طریق موقت جایگزین مسیر تجارت بین Torsa TG جیگن (هند)-Alhay (بوتان).”

سفارت هند در Thimpu در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: زمین اضافی و آداب و رسوم ایستگاه باز شده است در Ahllay, Pasakha توسط دولت هند در ژوئیه 15.

“در این سرزمین جدید مسیر برای حرکت مواد خام صنعتی و کالا به مقصد Pasakha املاک صنعتی را افزایش تجارت دو جانبه و تجارت و منجر به decongestion از ترافیک وابسته به وسايط نقلیه در طول جیگن-Phuentsholing مسیر” آزادی گفت.

به عنوان در هر مورد آزادی صحبت به مناسبت سفیر هند Ruchira Kamboj گفت: “ما بسیار خوشحال به ارائه دسترسی موقت از طریق Ahllay برای حرکت وسایل نقلیه سنگین و کامیون ها از هند به بوتان.”

“بوتان هند همکاری نزدیک و دوست و با توجه به عالی روابط دو جانبه میان دو کشور و در نظر داشتن به عنوان به خوبی در حال انجام COVID-19 وضعیت همه گیر این دسترسی به Ahllay باید بیشتر تسهیل تجارت و بازرگانی بین دو کشور ما,” او گفت: به نقل از.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>