دهلی نو:
نیروی هوایی هند (IAF) بود به خوبی آماده برای مقابله کوتاه مدت و همچنین استراتژیک تهدیدات و واحد بودند به طور مساوی آماده برای مقابله با هر گونه اقدام تهاجمی توسط دشمن گفت: رئیس درجه کارکنان (CAS), Air Chief Marshal RKS tony addison در روز چهارشنبه.

در حالی که پرداختن به فرماندهان خود در طول فرماندهان نیروی هوایی’ کنفرانس (AFCC) در درجه ستاد (Vayu بهون) در حضور وزیر دفاع Rajnath Singh, CAS گفت: “نیروی هوایی اسرائیل بود که به خوبی آماده برای مقابله کوتاه مدت و همچنین استراتژیک تهدیدات و واحد بودند و به طور مساوی آماده برای مقابله با هر گونه اقدام تهاجمی توسط دشمن. پاسخ به تمام دستورات در حصول اطمینان از استقرار و آمادگی نیروهای سریع بود و قابل ستایش.

نیروی هوایی رئیس RKS tony addison تاکید بر نیاز به تمرکز بر روی توانایی به رسیدگی به شرایط در یک اطلاعیه کوتاه برای حصول اطمینان از پاسخ قوی.

“وزیر دفاع اعلام کرد که شیوه ای حرفه ای است که در آن نیروی هوایی اسرائیل انجام حملات هوایی در Balakot و همچنین استقرار سریع از دارایی های نیروی هوایی اسرائیل در این مکان به جلو در پاسخ به وضعیت حاکم در شرق لاداخ ارسال یک پیام قوی را به دشمنان گفت:” انتشار از وزارت دفاع.

وزیر دفاع این سخنان آمده در این زمینه از جریان متارکه فرایند بین هند و چین در درگیری بین دو ارتش در شرق لاداخ.

در این آدرس به فرماندهان نیروی هوایی با وزیر دفاع قدردانی فعال پاسخ توسط جنگنده ها در تقویت قابلیت های عملیاتی آن در طول چند ماه گذشته.

سینگ گفت که نیروی هوایی اسرائیل نقش در برخی از چالش برانگیز ترین شرایط خوبی در نظر گرفته شده توسط این کشور است. او همچنین گفت که نیروی هوایی اسرائیل سهم در طول کشور در پاسخ به COVID-19 همه گیر شده است بسیار ستوده است.

در پی coronavirus همه گیر نیروی هوایی هند تا به حال حمل و نقل تجهیزات پزشکی به آمریکا و حمایت از سازمان برای مبارزه با این وضعیت.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net