طوفان هانا تقویت آن را به عنوان نزدیک تگزاس ساحل شمال براونزویل با یک “تهدید کننده زندگی” دیوار آب باران سیل و درخت-سرنگونی باد.

طوفان باد به 80 مایل (129 متر) در هر ساعت ساخت آن سال 2020 اولین اطلس طوفان ملی طوفان مرکز گفت: در یک مشورتی در ساعت 11 صبح به وقت نيويورك. آن را هنوز هم یک دسته 1 طوفان و پایین ترین سطح در پنج مرحله Saffir Simpson مقیاس و خیلی از آسیب آن به احتمال زیاد خواهد شد از خطرناک موج طوفان و جاری شدن سیل داخلی باران.

سه دیگر اقیانوس اطلس طوفان آمار ایالات متحده در سال 2020 تا کنون اما در زیر طوفان قدرت است.”این یک وضعیت تهدید کننده زندگی,” استیسی استوارت ارشد طوفان متخصص در این مرکز نوشت: در پیش بینی خود را. “افراد واقع در این مناطق باید تمام اقدامات لازم برای حفاظت از زندگی و اموال از افزایش آب و بالقوه برای دیگر شرایط خطرناک.”آب در بسیاری از تگزاس خلیج می تواند به 5 فوت بالاتر از جزر و مد بالا سطح و ساکنان در آن مسیر گفته شده است برای فرار از یک وضعیت پیچیده تر با حضور Covid-19. دریاها در حال حاضر شروع به افزایش در امتداد ساحل., طوفان موج کشتن حدود نیمی از تمام کسانی که می میرند در طوفان است. هانا به احتمال زیاد خواهد شد در ساحل در Padre Island بین کورپس کریستی و براونزویل بعد در روز شنبه گفت: الیزابت Palumbi یک هواشناس با Maxar در Gaithersburg, Maryland. در علاوه بر این به خروش سیل باران را در سراسر جنوب تگزاس و به شمال مکزیک با برخی از مناطق گرفتن به اندازه 12 اینچ (30 سانتی متر).

از آن خواهد شد توسط سوخت های گرم خلیج مکزیک آب و باد حتی می تواند رسیدن به 90 مایل در ساعت قبل از آن می آید ashore “در نسبتا کم جمعیت مناطق” گفت: Ryan Truchelut رئیس جمهور WeatherTiger LLC در تالاهاسی ، این طوفان می تواند تاثیر در محصولات پنبه در منطقه اما هانا قدرتمند ترین بادهای نسبتا جمع و جور کشش فقط 25 مایل از مرکز آن است.در حالی که هانا باعث شده است تا برخی از سکوهای دریایی به تخلیه تاثیر نفت و تولید گاز طبیعی در خلیج مکزیک شده است خاموش است.

هانا نیست تنها تهدید. طوفان داگلاس است که هنوز هم تحمل پایین در هاوایی با بادهای 105 مایل در ساعت در این مرکز گفت: اگر چه این ضعف پس از اوج به رده 4 طوفان روز جمعه. داگلاس در حدود 440 مایلی شرق هیلو و در آن زمان آن را پیگیری می توانید کلیپ مائوئی و اوآهو شب یکشنبه به دوشنبه.

باران سنگین است و احتمال دارد صرف نظر از اینکه داگلاس می سازد مستقیم اعتصاب در یکی از جزایر هاوایی و یا فقط عبور می کند و می تواند لمس کردن, رانش زمین و سیل. در حالی که آن را تضعیف خواهد کرد آن را به عنوان نزدیک زنجیره ای, Douglas احتمالا حداقل یک دسته 1 طوفان.

در عین حال جمع و جور گرمسیری طوفان گونزالو نشان داد که نشانه های آن را از هم جدا یک شبه به آن بالا بادها کاهش یافته و به 40 مایل در ساعت. آن را به باران های سنگین به بخش هایی از کارائیب جزایر بادگیر. ساکنان در توباگو و گرانادا تحت یک طوفان گرمسیری هشدار. طوفان باید پراکنده در روز یکشنبه.

پیش بینی ها همچنین تماشای یک موج گرمسیری از رعد و برق در حال حرکت خاموش آفریقا که دارای 50% شانس تبدیل شدن به 2020 نهم به نام طوفان.

“این موج گرمسیری یک نگرانی عمده برای هفته پیش رو” Truchelut گفت. “این سیستم این است که احتمال دارد به منظور توسعه و ممکن است هدف شرقی ایالات متحده در حدود 10 روز است.”

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de