خانه تخصیص بودجه کمیته در روز دوشنبه تایید وزارت بهداشت و خدمات انسانی و آموزش و پرورش در لایحه بودجه برای سال 2021 که شامل $24.43 میلیارد دلار بودجه اضطراری تا حد زیادی مربوط به COVID-19 بحران است.

این لایحه پیشرفته در یک 30-22, حزب, خط, رای دادن.

دلار 196.5 میلیارد هزینه لایحه سالانه بزرگترین nondefense قبض و گرفته شده در تمدید اهمیت در میان COVID-19 همه گیر که رسیده ارتفاعات جدید در روزهای اخیر به عنوان موارد منفجر شود.

تبلیغات

“ما در حال همکاری با یکدیگر برای شکست این ویروس نه تسلیم شدن به آن و برای ارائه به مردم را در این کشور به سپیده دم, بازیابی نیست به رها کردن آنها را به یک فروپاشی اقتصادی” گفت: رئیس کمیته فرعی رزا DeLauroرزا Luisa DeLauroHouse پنل پیشرفت بهداشت لایحه با B در اورژانس COVID-19 وجوه چشم در gavel, Wasserman Schultz پیشنهاد پنل نژادی و نابرابری در هزینه های کنگره تحت فشار به ارائه میلیاردها دلار برای مدرسه دهانه بیشتر (D-Conn.)

سوال از وجوه اضافی تبدیل شده است بحث برانگیز در سراسر کنگره که در آن مجلس سنا کمیته تخصیص بودجه متوقف شده در بخش بیش از اینکه شامل بودجه اضطراری در 2021 اسکناس با ایران مخالف است.

Rep. تام کولتوماس (تام) جفری ColeHouse پنل پیشرفت بهداشت لایحه با B در اورژانس COVID-19 بودجه دو حزبی از قانونگذاران معرفی لایحه ای را برای محدود کردن گسترش بیشتر از سال 2001 مجوز برای استفاده از نیروی نظامی دموکرات گریز بودجه مقابله با دنبال 0B در اورژانس هزینه های بیشتر (R-Okla.) گفت که با استفاده از بودجه اضطراری برای افزایش موسسات مانند موسسه ملی بهداشت و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مجموعه ای از یک سابقه بد و که آنها باید بودجه را با آمریکا معامله در هزینه های کلی سطوح.

تخصیص بودجه سنا رئیس کمیته ریچارد شلبیریچارد کریگ ShelbySessions مبارزه برای زندگی سیاسی در آلاباما رواناب خانه پنل پیشرفت بهداشت لایحه با B در اورژانس COVID-19 بودجه سنا پنل برای رای دادن در بحث مغلوب ساختن پیشی جستن تغذیه انتخاب شلتون بیشتر (R-Ala.) گفته است که مکمل هزینه باید انجام شود تا در شرایط اضطراری لوایح کنگره است که در حال حاضر با توجه به. سنا و مجلس در حال مذاکره بر آخرین دور از اورژانس امداد رود به تصویب در پایان ماه.

در نشانه گذاری کمیته مورد بحث مقررات است که بلوک محدودیت های سقط جنین در محل قرار داده و با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. این کمیته را رد کرده و اصلاحات همراه, حزب, خطوط, اما مقررات نیز در صورت مشکل در سنا است.

کار لایحه در انتظار تصویب از سوی مجلس نمایندگان همراه با دیگر هزینه های صورتحساب پایان ماه اما بن بست در سنا می تواند به این معنی است که کنگره را مجبور به زدن توپ گذشته هفت. 30 مهلت برای عبور صورتحساب.

بدون عکاسی و اندازه گیری, دولت را تعطیل. کنگره ممکن است انتخاب کنید برای قرار دادن خاموش صورتحساب را تا بعد از انتخابات و یا به سال آینده بسته به نتیجه انتخابات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de