به دهلی تاج منحنی plateaued?

در حالی که برخی از دانشمندان بر این باورند ramped تا تست کمک کرده است تا در شکستن زنجیره انتقال دیگر وجود دارد که می گویند کاهش تعداد می تواند به دلیل تمرکز روی سریع آزمایش آنتی ژن است که می تواند پرتاب کردن منفی کاذب.

تست کمک می کند تا در شناسایی و جداسازی آلوده در نتیجه شکستن زنجیره انتقال گفت: Anurag Agarwal مدیر موسسه ژنتیک و یکپارچه زیست شناسی (IGIB). “همیشه از آنتی ژن تست آمد بسیاری از آزمایش شده نسبت به قبلا. آن را می شکند زنجیره ای و سپس آنها را به انزوا. تعداد زیادی از مردم که هر فرد آلوده آلوده پایین می رود اگر شما آنها را پیدا کنید در اوایل” Agarwal گفت PTI.

در virologist شهيد Jameel را مشاهده سریع آنتی ژن تست ندارد و همان دقت به روش RT-PCR انجام شد. اما او اشاره کرد که تعدادی از بیماران در بیمارستان ها نیز بوده است رفتن به پایین در سه-چهار هفته.

“دهلی است تقریبا به طور کامل روشن به آنتی ژن بر اساس آزمون است. مقدار بسیار زیادی از تست های آنتی ژن تست و آنها باید حساسیت 50-60 درصد است. ممکن است که کاهش می یابد اعداد است که به دلیل حساسیت کم از آزمایش آنتی ژن” گفت: Jameel, مدیر عامل شرکت اعتماد عزیز خوش آمدید/ DBT هند داد.

با اشاره به آزمایشگاه حساسیت او گفت: بینی گرد و خاک برای نمونه قرار داده می شود به حفره بینی و شاید نه همه آموزش دیده است به اندازه کافی.

“من نمی گویم که تنها دلیل. اما ممکن است منحرف کردن داده های کمی. ما در واقع ممکن است شیوع بیماری رو به کاهش است. یکی از شواهد خوب از بیمارستان ها این است که آنها دیگر به عنوان شلوغ به عنوان آنها استفاده می شود. اما من می خواهم بگویم… باور نمی کنم در تعداد مطلق اما ممکن است روند خوب” Jameel گفت PTI.

در شرایط مطلق اعداد و ارقام ژوئن می توانید بگویید یک داستان است. در ژوئن 23, دهلی نو, ثبت 3,947 تازه موارد بالاترین روزانه تعداد موارد در 24 ساعت پس از وقوع. روز چهارشنبه یک ماه بعد تعداد 1,349. این بخشی از یک هفته دو الگوی با شهرستان شاهد کاهش مداوم در تعداد موارد تازه پس از دو هفته گذشته. دهلی است 1,25,096 موارد با 3,690 مرگ و میر با توجه به اتحادیه و وزارت بهداشت آمار و ارقام در روز چهارشنبه. از تعداد کل موارد 15,288 فعال هستند و 1,06,118 درمان/مرخص شد. اعداد بهبود یافته است به طور پیوسته از ماه ژوئن. بهبودی میزان آن کاهش یافته بود به حدود 36 درصد در ماه گذشته در حال حاضر افزایش یافته است به 84 درصد بسیار بالاتر از ملی بهبود نرخ 62.72 درصد است. در ژوئن 11, دادگاه عالی دهلی مشاهده شده است که این شهر به رهبری بود به سمت تبدیل شدن به “کرونا سرمایه” از کشور است. همچنین این شهرستان برای اولین بار در کشور به گزارش یک لاخ موارد است.

نقطه عطف به خوبی می توانست زمانی که وزارت امور پا به اعلام سریع آنتی ژن تست برای شهرستان. تعداد تست بالا رفت و از حدود 7000 در یک روز به بیش از 20 ، 000 تقریبا سه برابر این تعداد است.

با توجه به Giridhar R ببو, اپیدمیولوژی و استاد بهداشت عمومی بنیاد هند (PHFI) انتقال می تواند شامل تنها زمانی که این موارد شناسایی شده به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است و جدا شده است. “دهلی افزایش یافته و تست است که رفته در حمایت از شناسایی موارد به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است و پس از آن انزوا” ببو گفت PTI.

ببو گفت: وجود کاهش موارد بدون رسیدن به اوج.

“برای رسیدن به قله ما را به اطمینان حاصل شود که مرگ و میر کاهش می یابد. برای انجام این کار ما باید به استخدام تست به طور گسترده ای. یک بار شما را افزایش می دهد, تست شما باید برای سوار کردن خود سیستم بیمارستان و همه اینها دست به دست” ببو گفت.

می تواند دهلی نو رسیده اند اوج?

Agarwal با اشاره به بررسی سرولوژی روز سه شنبه منتشر شد به نقطه خود را. بررسی انجام شده در سراسر 11 منطقه با یک نمونه از 21,387 گفت: 23.48 درصد از دهلی نو به مردم آسیب دیده در دهلی نو. است که تقریبا یک نفر از هر پنج نفر در یک شهر از حدود 20 میلیون نفر است. به طور کلی زمانی که سرولوژی مثبت بازدید 20 درصد است که برای اولین بار قله اتفاق می افتد تقریبا در سراسر جهان است.

“دهلی نو و بمبئی به نظر می رسد به نقطه کردم. دهلی نو به اوج خود رسید و در پایان ماه ژوئن. این گله ایمنی و هنوز هم ممکن است یک دوم اوج یا کاهش از کاهش زمانی که ما بازگشایی بیشتر” او هشدار داد.

خود موسسه IGIB که آبشار در شورای پژوهش های علمی و صنعتی نیز درگیر شده است در ژنوم توالی از coronavirus.

“یکی از دلایل اصلی تعداد پایین رفتن است که تعداد زیادی از مردم شده اند و بهبود اغلب بدون علامت و یا حداقل علامتی تشخیص عفونت” Agarwal گفت.

“کمی وجود دارد احتمال عفونت مجدد در کوتاه مدت پس این تعداد احتمالا حدود 20 درصد مانع از پیشبرد سریع, پخش كردن, چون بالا-تعامل با خطر بالا پخش بخش بزرگی از کسانی که در حال حاضر آلوده و بهبود,” او گفت:.

روز دوشنبه AIIMS مدیر Randeep Guleria همچنین گفت: دهلی نو به نظر می رسد که آمار COVID-19 اوج اما هشدار داد در برابر کاهش گارد.

پس از MHA مداخله دولت دهلی نو خود را تغییر مهار استراتژی است.

در ژوئن 26, تصمیم بر آن شد تا دوباره نقشه مهار مناطق به تقسیم آنها به میکرو خوشه برای نظارت بهتر و تماس با ما-ردیابی. وجود 280 مهار مناطق در ژوئن 26. در جولای 20, شماره بود 696. کل رویکرد برخورد با این بیماری همه گیر تغییر کرده است گفت: B L Sherwal مدیر پزشکی راجیو گاندی فوق تخصص بیمارستان اختصاص داده شده COVID-19 تسهیلات.

“پیش از آن وجود دارد برخی از lacunae و شکاف که تجزیه و تحلیل انجام شد. درمان نیز بهبود یافته است… در حال حاضر این منطقه شده است اختصاص داده شده و بسیار کوچک مهار مناطق حک شده.”

او افزود که وجود دارد این است که یک کاهش در تعداد بیماران بستری در مرگ و میر و همچنین در تعدادی از مهم مراقبت از بیماران.

Mahesh Verma رئیس دولت دهلی نو پنل برای تقویت آمادگی بیمارستان ها به نبرد coronavirus نیز محتاط.

“ما نیاز به صبر کردن برای برخی از زمان بیشتر به آن می گویند واقعا حال کاهش است. از آن شده است تقریبا دو هفته پس از این موارد کاهش یافته است. کمتر از بیماران در آینده و تنها کسانی که در آینده که نیاز به مراقبتهای ویژه” ورما گفت.

عامل دیگر در بازی شده است خانه انزوا.

“از آنجا که این خانه انزوا مدل تست در دهلی افزایش یافته است. قبلا مردم ترسیده بودند از گرفتن تست شده زیرا آنها فکر می کردند که قرار بود به قرنطینه مرکز اگر آنها در حال آزمایش مثبت برای, تاج,” وزیر, Arvind Kejriwal گفت: در هفته گذشته.

صفحه اصلی انزوا مشغول به کار در دهلی نفع توافق Sandeep Budhiraja گروه پزشکی مدیر Max بهداشت و درمان.

“اگر وجود دارد که هیچ اجماع در انزوا وجود دارد که یک بار در امکانات بهداشتی و مردم نمی آیند برای تست برای ترس از نهادی قرنطینه” او گفت:.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>