فرمانداران اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به تاخیر تغییرات به بیمارستان COVID-19 گزارش

ملی Governors Association (NGA) در روز پنج شنبه به نام برگ برنده دولت برای به تعویق انداختن تغییرات برنامه ریزی شده به بیمارستان گزارش مورد نیاز برای 30 روز.

“دولت اعلام کرده است که آنها برنامه ریزی برای استفاده از این داده ها برای بهتر تخصیص منابع و مواد مخدر به کشورهای,” NGA در بیانیه ای گفت.

“برای اطمینان از دقیق گزارش گیری از این داده ها توسط فرمانداران درخواست تاخیر 30 روزه در این شرایط جدید برای بیمارستان ها برای یادگیری یک سیستم جدید به عنوان آنها همچنان به مقابله با این بیماری همه گیر. علاوه بر فرمانداران اصرار دولت به این اطلاعات در دسترس عموم” به NGA اضافه شده است.

تبلیغات

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را تغییر گزارش قوانین برای بیمارستان و آموزش آنها را به ارسال داده ها بر روی تخت بیمارستان و در بخش مراقبت ويژه در دسترس به طور مستقیم به وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) به جای به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به عنوان قبل از.

کارشناسان بهداشت عمومی با نگرانی از تغییر اگر چه دولت استدلال می کرد که در حالی که HHS پایگاه داده عمومی نمی, آن را به بیمار داده های تلفیقی کارآمد تر.

HHS معاون وزیر امور عمومی مایکل Caputo گفت: CDC کارگردانی شد به داده ها در دسترس دوباره پس از آن ناپدید شد از CDC ،

“HHS متعهد به شفاف بودن با مردم آمریکا در مورد اطلاعات آن در حال جمع آوری در coronavirus,” او گفت: تپه در یک بیانیه پنج شنبه. “بنابراین HHS کارگردانی CDC برای برقراری مجدد coronavirus داشبورد آن انصراف از روز چهارشنبه.”

وب سایت داشبورد تنها شامل داده تا جولای 14 و اطلاع در وب سایت آمده است که آن را نمی خواهد به روز می شود.

CDC مدیر رابرت Redfield همچنین عنوان تغییر کرد و گفت: این سازمان باید همان مقدار از دسترسی به بیمارستان داده است که “هیچ کس در نظر گرفتن و یا دسترسی به داده ها به دور از CDC.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>